Mia toimetamised
Mia toimetamised
Kui hoog peal, siis töö lausa lendab.
28 Veebruar 2009


Tamsalus käib taas koos käsitööring Eelmisel korral oli päevakorral heegeldatud pross ja see sobib kenasti ka teema alla "heegeldame koos ehted ja aksessuaarid"
Minul valmis selline prossikene

Püüan ka oma äsja õpitud oskusi rakendada ja valmis polümeersavist kaelakee

Veidi olen savividinaid juurde ka teinud, aga nendest räägin siis, kui midagi päris valmis olen saanud.
Tellimusel valminud vaip sai selline

Ja tegin ühe freeform vaibakese materjalijääkidest. Sai päris päris kenake mu meelest. Veidi pikem oleks võinud tulla, aga paraku lõppes materjal otsa ??:
Mia32 postitas selle 15:42 - Link - kommentaarid (3)
22 Veebruar 2009
Täna alustan kekutamisega Minu vanem poiss Kristo (11a) võttis osa lastekonkursist "OMA ASI". Ta mul kodus ka selline tubli nokitseja, et kui midagi teen, siis tuleb ja teeb koos minuga, isegi kokata meeldib talle väga. Alatases sügisest käib ta korra nädalas ka puutööringis ja seal need konkursitöö asjad ka valmisid.

Palju ilusaid ja huvitavaid töid oli igas vanuseklassis ja seepärast oli minu üllatus suur, kui avastasin, et ta on oma vanuseklassi võitja. Aga loomulikult tunnen ma selle üle suurt uhkust ka
Näitan veel tema viimati valminud puulusikat

Täna käisimeKristo ja Urvakesega Lüganusel "savitamas". Katiloom võttis meid lahkesti vastu ja õpetas mitmeid erinevaid tehnikaid. Suured tänud talle Koju kaasa sai ka väike ports savi ja tarvikuid toodud muidugi ja kodus läks savitamine veel edasi.
Mõned pildid ka. Esimene Lüganusel valminud tööd ja teine meie pere tööd tänase päeva jooksul.

Mia32 postitas selle 19:51 - Link - kommentaarid (10)
21 Veebruar 2009
Käisin mina neljapäeval linnas Apollo poes ja mida ma näen , minu harukordne-imeline raamat seisab uhkelt eestikeelsena riiulis Kohe tükk aega silmitsesin ja ei uskunud oma silmi, aga jah tõsi ta ikkagi oli Igatahes veelkord soovitan soojalt seda raamatut kõigile kiritelgede omanikele , nüüd siis võimalik muretseda ka eestikeelne variant.
Valmis tellimusel üks vaip

Järgmisel korral õpetan pärliringis ehete heegeldamist. Näidisena sai valmis pusakee

Ja näitan veel ära ka heidest kootud ja masinaga vanutatud pajakindad.
Mia32 postitas selle 14:24 - Link - kommentaarid (14)
15 Veebruar 2009
Kõigepealt tahaks kohe kekutada Juba pikka aega kaalusin Amazonist raamatu tellimst, aga millegi pärast ikka lükkasin asja edasi. Kui aga Susa foorumisse puust ja punaseks õpetuse üles pani, tegin asja kohe teoks. Suured tänud Susale, õpetus oli tõesti ka võõrkeele mittevaldajale lihtne ja arusaadav. Igatahes reedel oli mulle RVmaksikirja teade ja kuna ma parasjagu kokkasin, siis saatsin mehe otsemaid postkontorisse. Ja ohh seda rõõmu, see raamat on kangakudujale unistuste raamat Nüüd juba teist päeva muudkui lappan raamatut ja isu täis ei saa
Raamat ise siis: Anne Dixon "The Handweaverś Pattern Directory"

Raamat on edasijõudnutele. Sissejuhatav osa lühike ja konkreetne: materjalide ja töövahendite tutvustamine, materjalikulu arvestamine ja värviõpetus. Edasi tohutil palju mustreid Üks näide ka

Igatahes julgen seda raamatut soovitada kõigile kiritelgede omanikele.
Paar tellitud vaipa on valmis
Naturaalvalge narmaline materjal helepruunide träpsukestega

Ja teine on drikotaaz ja kile kokku kootud.

Ja tegin ka ühe laiemate triipudega triibuvaiba, mis sai eile oksjonile pandud.

Lisaks olen ka hulga ehteid teinud. Kuna ehteid on väga raske pildistada, siis mõned jäävaki pildistamata, aga mõned siiski püüdsin pildile
Mia32 postitas selle 11:35 - Link - kommentaarid (7)
03 Veebruar 2009
Täna minu kord oksjonile kaup panna.
Seekord valmis jälle vaip loomulikult


Vaip on 3.1m pikk. Algul polnudki plaanis nii pikka vaipa teha, aga vaiba tegemise käigus jäid mõtted unelema ja muudkui kudusin ja kudusin , seepärast ka vaiba nimi "Helesinine unistus"
Oksjon ise asub siin
Mia32 postitas selle 19:23 - Link - kommentaarid (9)
231872 visitors