Mia toimetamised
Mia toimetamised
Kui hoog peal, siis töö lausa lendab.
22 August 2008
Augusti BEEZ on valmis - kaelakee ripats.

Üks tähekestega kaelakee. Foto24 teb pildid nii väikseks, et peab vist hakkama paremat albumit otsima Mingi ettekujutuse ehk saab ka sellele pildilt

Kuna siin juba mõnda aega tagasi pildistati esimesi sügise märke, siis tuli mulgi meelde, et mul pole sügiseks mütsi. Võtsin asja käsile ja siin ta nüüd on - heegeldatud müts. Lõng om muide hästi-hästi pehme (95%angora+ 5%villa)
Mia32 postitas selle 08:34 - Link - kommentaarid (7)
06 August 2008
Kõigepealt üks vana võlg - Heegeldame koos sinine top. Top on valmis juba mõnda aega, aga kuna pole sinna alla sobivat riideeset leidnud, siis on ta jäänud siiani pildistamata. Otsustasin pildi ikka ära teha, kuna see ju ikkagi kooostööprojekt.

Sain eile kätte oma viimase raamatu Amazonist. Suured tänud Susale, Joosule ja Ussickesele tellimust vedamast ja kaasa aitamast Tellitud sai 2 traadi ja pärliteraamatut ja mõistagi hakkasid näpud kohe sügelema Mis siis muud, kui tööriistad ja traadid-pärlid välja ja meisterdama. Valmis sai selline kaelakee:

Kiil natuke lähemalt ka:

Võtmehoidja emale. Äärepealt oleksime Mäo ristist hääletades koju tulnud, kuna ema kaotas seal autovõtme. Õnneks leidsime üles.

Veel üks kaelakee, millega ma väheke mööda panin. Nimelt sai ta liiga lühike ja seisab nagu sall kaelas Tahtsin ta augusti beeziks tööks teha, aga ma siiski sellist äpardunud asja ei pane, mõtlen miskit muud välja.
Aga muster mulle väga meeldib, leitud on see foorumist pärlite teemast. Seda mustrit tahan kindlasti veel katsetada
Mia32 postitas selle 11:00 - Link - kommentaarid (13)
231872 visitors