Mia toimetamised
Mia toimetamised
Kui hoog peal, siis töö lausa lendab.
31 August 2007
Tabivere.
Peagi jõuame remondiga niikaugele, et ma pean oma töötoa veidi väiksemasse ruumi ümber kolima. Minu suured teljed aga kahjuks sinna ei mahu Torgatas mul pähe, et kunagi Luiselotte kirjutas foorumis, et tema isa teeb kangastelgi. Võtsin Luiselottega ühendust ja sain infot, et tema isa on foorumis nimega Taat. Saigi asja arutatud ja peagi läheb ka telgede tellimiseks
Väheke piinlik on tunnistada, et minul, kui kirglikul vaibakudujal puudus kodus selline seadeldis, nagu käärpuud. Käisin lõime käärimas kas päevakeskuse pööningul või ämma garaazis. Aga talvel on seal külm ja üleüldse oleks parem, kui käärpuud oleks kodus käepärast. Küsisin Taadilt, et kas on tal võimalik selline tööriist mulle teha ja kui meister juba telgi teeb, siis loomulikult teeb ta ka käärpuid. Andsin tellimuse sisse ja üsna pea sain info, et ongi juba valmis.
Pühapäeval võtsin Penta kaasa ja seadsime autorattad Tabivere poole. Paar ringi ümber Tabivere ja oligi meil õige maja leitud Vastuvõtt oli väga soe ja lahke. Vaatsaime esmalt üle puutöömeistri tööd, siis suundusime pereema kangastelje töötuppa. Pereema on tubli kangakuduja, kes teeb telgedega märksa peenemat tööd, kui mina - koob villast kangast. Muidugi sain ma temalt, kui kogenud kudujalt ka mitmeid väikseid nippe. Aitähh tutvustamast oma tööd
Edasi suundusime me peretütarde Essi, Luiselotte ja Hundidtädi näputööd imetlema. Mu silmad läksid vist lausa pahupidi - kastide kaupa imeilusaid ehteid: Essi lõnga ja traadiga tehtud ehted, Luiselotte pusakeed ja korallkeed, hunditädi ussikeed ja veel palju palju imelisi ehteid, kõik väga korrektsed ja kaunid tööd. Tublid olete
Käärpuud on juba ära proovitud. Siin pilt koos esimese lõimega.
Aitähh Sulle Taat
Ja mõned ehted, mis inspireeritud loomulikult Luiselotte töödest:Luiselotte ja Eria on minu blogi tunnustanud aumärgiga

Suured tänud teile!
Arvan, et selle märgi on ära teeninud valdav enamus siinsetest blogijatest, seega ma ei hakka seda nimekirja siia ümber kirjutama (ma teeks seda vist õhtuni) . Kuigi ma pole väga sõnaosav, püüan jõudumööda tunnustada teie töid kommenteerides.
Mia32 postitas selle 06:37 - Link - kommentaarid (9)
28 August 2007
Täna alusatsin üle pika aja (12 päeva juba vahet olnud ) vaibakudumisega. Nii kibeleb sinna telgede taha, eriti, veel siis, kui ei saa või ei tohi veel väga palju füüsiliselt toimetada. Nüüd siis alustasin tasahaaval ja mõnus on kohe kududa.
Vaipu veel ei näita, näitan ühte heegeldatud kampsunit, mille ma juba pühapäeval valmis sain.

Tagant ka

Heegeldatud on see ühe liniku mustri järgi Jätsin käe kohtadele avad ja pärast heegeldasin varrukad külge.
Mia32 postitas selle 14:08 - Link - kommentaarid (31)
24 August 2007
Mina jätkuvalt pärlilainel Eile käsitööringis alustatud kee sai valmis ja lisaks veel kõrvarõngad.

Käsitööringist veel niipalju, et toimub see Tamsalu Päevakeskuses neljapäeviti kell 16.00. Kõik on oodatud. Täpsemat infot tegemistest saab minult privas.
Lõpuks ometi sain ka mina endale pärlite hoidmiseks karbid. Ostetud Handimanist, olid miskid kalamehe karbid. Nende karpide juures on see hea asi, et vaheseinasid saab juurde lisada või ära võtta.

Muidugi jäi kahest karbist mulle väheks. Ülejaanud pärlid ja tarvikud sai pandud vannitoa või reisi jaoks mõeldud kottriiulisse.


Mari Marieke ja P6rgukiz on tunnustanud minu blogi aumärgiga Suured tänud, see on mulle suureks auks.
Ja siis nüüd see kõige raskem ülesanne, tuua välja 5 oma lemmikut. Tõesti oli raske valikut teha, kuna siin on kümmneid ja kümmneid blogisid, mida ma alati huviga loen ja tahaks neile kõigile tunnustust avaldada. Aga valik tuli teha ja sõelale jäid
Essi
Liisbet
Mummukad
Mimm
Psiho_de_lika
Mia32 postitas selle 16:46 - Link - kommentaarid (3)
23 August 2007
Panin end suure huraaga kirja projekti "Must ja Valge" ja asusin usinasti oma ideed teostama. Tähele jäi panemata, et nende kahe seguvärvi halli ei tohiks kasutada. Küsisin erialt üle, tema küll lubas kasutada, kui hall ei domineeri, aga ma siiski seda keed selle projekti alla ei liigita (halli on ikka liiga palju). Las ta olla niisama ilus kee mul Küll jõuan veel musta ja valgega ka midagi välja nuputada.
Kee siis selline:

Veel olen mõndade patsikummidega hakkama saanud:

Ja lisaks veel üks kaelakee

Viimase õpetus on pärit psiho_de_lika blogist
Mia32 postitas selle 09:42 - Link - kommentaarid (7)
12 August 2007
Eile toimus Mahus selinne vahva üritus nagu "Pilliroo festival". Näitus ja töötoad: kuidas valmistada pilliroost kaunistusi, vilepille, kirjasulgi, riideid ja isegi sööki ja jooki. Loomulikult oli ka päev täis vahvaid esinejaid - rahvusmuusika ja rahvatants. Õhtu lõppes simmaniga, mille naelaks "Väikeste lõõtspillide ühing". Väga tore üritus
Mõned pildid ka:Endal on käsitöös praegu kriisi aeg. Teen ka ikka natuke üht teist, aga valmis ei taha miski saada. Sellise kuumaga ei suuda kaua ühele asjale keskenduda.
Alustasin ka ananassiseeliku tegemist. Valmis on vaid paarkümmend sentimeetrit. Muster läheb nii laiaks ära, et ühe rea tegemisele kulub juba pea pool tunnikest ära. Aga kui asi silmmärgatavalt ei edene, siis on mul raske seda üldse edasi teha. Loodan, et järgmiseks suveks siiski saan valmis
Mia32 postitas selle 06:18 - Link - kommentaarid (12)
09 August 2007
Ma ei ole eriti usin testide tegija, kuid seekord hakkas mind asi huvitama. Tegemist oli Taro testiga. Taro kaardid on mulle pikka aega huvi pakkunud, koduski üks pakk neid kaarte ja mõned raamatudki nende kohta.
Minu tulemus siis:


You are The Empress


Beauty, happiness, pleasure, success, luxury, dissipation.


The Empress is associated with Venus, the feminine planet, so it represents,
beauty, charm, pleasure, luxury, and delight. You may be good at home
decorating, art or anything to do with making things beautiful.


The Empress is a creator, be it creation of life, of romance, of art or business. While the Magician is the primal spark, the idea made real, and the High Priestess is the one who gives the idea a form, the Empress is the womb where it gestates and grows till it is ready to be born. This is why her symbol is Venus, goddess of beautiful things as well as love. Even so, the Empress is more Demeter, goddess of abundance, then sensual Venus. She is the giver of Earthly gifts, yet at the same time, she can, in anger withhold, as Demeter did when her daughter, Persephone, was kidnapped. In fury and grief, she kept the Earth barren till her child was returned to her.


What Tarot Card are You?
Take the Test to Find Out.


Mia32 postitas selle 16:14 - Link - kommentaarid (1)
04 August 2007
Peaaegu valmis on pontšo. Nimelt jäi mul viie narma jagu lõnga puudu , Olen küll näinud seda sorti lõnga müügis, aga kahjuks just seda värvi pole, mis mul vaja. Loodan, et leian siiski, kohe mitte ei taha neid narmaid uuesti lahti kiskuda ja jagama hakata. Aga pontšo siis saab selline:

Olen ka natuke ehteid teinud. Tegin ühe kaelakee

Ja ühe komplekti kingituseks


Seekordsele oksjonile ma vaipa ei pannudki Pakkumisele läks hoopis heegelniit, lõng ja raamat
Mia32 postitas selle 18:45 - Link - kommentaarid (16)
231872 visitors