Mia toimetamised
Mia toimetamised
Kui hoog peal, siis töö lausa lendab.
26 Aprill 2010
Tegelikult ma ei laiskle, kogu aeg nokitsen ikka midagi teha. Lisaks koolitöödele teen praktikat ja osalesin vaibakonkursil \"Minu vana(ema) vaip\".
Pärleid ei ole ma veel aaretekirstus aianurka matnud. Kuigi aega on vähe selle hobi jaoks, on mul nädalas üks pärliringi päev ka ikka.
Näitan paari asja teilegi. Üks kaelakee ja võtmehoidjad.


Üks proua võttis pärliringi kaasa ühe vahva nööpiest kassi ja küsis, kas ma oskan sellist teha ja neilegi õpetada. Tegin kodus proovi ja õnnestus Kasutatud on nööpe, lilletraati, käsitöövilti ja vurrudeks musta vaibalõime. Minu kassid siis siin

Ja üks rahvuslik töö ka. Tegin need oma abikaasale sõbrapäevaks, aga said pisut suured, vaja oleks neid pisut vanutada, et parajaks saada ja sokk saaks pehmem ja tihkem ka. Algul plaanisin nad panna ka sokikonkursile, aga ei saanud neid selleks ajaks vanutatud ja kuna pilt pidi olema jalas olevatest sokkidest, siis ei hakanud ka küla pealt suure jalaga meest otsima ja otsustasin, et seekord ei osale sokikonkursil. Need on minu teadliku mälu järgi ka alles teised sokid mu elus, seega arenguruumi mul veel on enne mingi kudumiskonkursistosa võtmist.
Juuru vöömustriga sokid
Mia32 postitas selle 08:53 - Link - kommentaarid (7)
231872 visitors