Töötegemisest puhkepausid
minust
Age: 34+2
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: Jäär
meeldib
Reisida ja rännata nii rattaga, kui ka autoga... eriti oluline restart 1 x aastas mägedes käia.
ei meeldi
Tülitseda ja kakelda
lingid
Puidust nikerdused
Marnie Maclean
Patterns
Nugise muti tegemised
Kittykas
Ravelry
Yarn Over
Bernat
Karnaluks

tsitaat
Edu ei ole lõplik, ebaõnnestumine ei ole saatuslik — oluline on julgus jätkata!
arhiiv
Viimased postitused
Mai 2011

Lemmikud

Loen
Armastan lugeda hooti... hetkel käsil Anna Karenina

Viimane film
šokolaad

Kuulan
Moby, Bon Jovi, Dagö


piilun

Töötegemisest puhkepausid
Kui puuduvad armsatus ja sõprus, on elult võetud kogu tema mõnu. Minu armastuse ja sõpruse üks väljendusviise on kätega loodud ilu.
15 Mai 2011
Natuke rõõmsat lugemist ...

Kord jalutas mees jõe ääres, kui konn hõikas teda ja ütles: "Kui sa mind suudled, muutun ma imeilusaks printsessiks." Mees läks konna juurde, võttis konna ja pistis ta endale taskusse. Konn hakkas jälle rääkima ja ütles: "Kui sa mind suudled muutun ma ime...ilusaks printsessiks, ma olen sinu armastavaks partneriks nädal aega." Mees võttis konna taskust naeratas talle ja pistis konna taskusse tagasi. Konn hüüdis mehele pisarsilmi: "Kui sa mind suudled ja muudad mu imeilusaks printsessiks, jään ma sinu juurde terveks aastaks ja teen KÕIKE mida sa soovid." Uuesti võttis mees konna taskust, naeratas talle ja pistis konna taskusse tagasi. Lõpuks konn küsis: "Mis sul viga on? Ma ütlesin sulle, et ma olen ilus printsess ja, et ma jään sinuga terveks aastaks ja olen nõus tegema kõike mida sa soovid. Miks sa ei suudle mind?" Mees vastu: "Vaata, ma töötan arvutitega, mul ei ole aega mingi tibi jaoks, aga rääkiv konn on lahe."

Mul on viimasel ajal tekkinud vajadus säärase rääkiva konna järele, kes raviks lapse haigusi. Viimane kuu vist ei ole suutnudki muud teha, kui last ravida Alustasime nohu ja köhaga ning kergema palavikuga, järgnes kummaline täpiline haigus (panustasin tuulerõugetele, aga vist midagi muud) mis tipnes lõpuks Rota viirusega ning paaripäevase haiglasoleku ja tilgutitega. Uhh, no kohe ülde ei meeldi sellised asjad Ootan päikest ja päikest ja päikest!

Natuke olen nokitsenud ootuses suve järele, mütsikesi ja väga lihtsaid.Kui aus olla, on kudusoolik niiii kadunud ja otsida ei oska kusagilt. Kas on mõni ettepanek, kus võiks otsida?
Pipieri posted @ 18:16 - Link - kommentaarid (3)

289693 Külastajad
free counters


hetkel käsil

tehtud


Free Blog Content