Töötegemisest puhkepausid
minust
Age: 34+2
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: Jäär
meeldib
Reisida ja rännata nii rattaga, kui ka autoga... eriti oluline restart 1 x aastas mägedes käia.
ei meeldi
Tülitseda ja kakelda
lingid
Puidust nikerdused
Marnie Maclean
Patterns
Nugise muti tegemised
Kittykas
Ravelry
Yarn Over
Bernat
Karnaluks

tsitaat
Edu ei ole lõplik, ebaõnnestumine ei ole saatuslik — oluline on julgus jätkata!
arhiiv
Viimased postitused
November 2009

Lemmikud

Loen
Armastan lugeda hooti... hetkel käsil Anna Karenina

Viimane film
šokolaad

Kuulan
Moby, Bon Jovi, Dagö


piilun

Töötegemisest puhkepausid
Kui puuduvad armsatus ja sõprus, on elult võetud kogu tema mõnu. Minu armastuse ja sõpruse üks väljendusviise on kätega loodud ilu.
29 November 2009
Juba mõnda aega ei saa aru, mis/kus on see ora perses (vabandust väljenduse pärast), mis aina utsitab mind takka... kohati tunne nagu " äkki ei jõua kõike ära proovida/teha"... nagu oleks limiteeritud aeg. Ühesõnaga sellest ajendatud mu tänased toimetamised... Enne aga pean likvideerima ühe eputamise lubaduse. Käisin minagi varumas endale vatiinitükkide jääke (ajendatud eelnevast jutust) ja valmis kodune kilps ning... naabrinaise valmistatud voodikate. Pesa kattis kenasti ja väikemees arvas isegi lõunauinakuks kõlbamaKodus on mul 3 MINA ISE JU-d. Kõige pisemal on nüüd kindel eesmärk saada selgeks kahvliga pankade tagaajamine taldrikult....... samal ajal, kui emal oli hirmsasti vaja teha paberit ning sellega siis kekutada.Hoog on alati nii suur nende tegemistega sees, et peale leivategu sai veel ports neid praeahjus lausa kuivatatudSamal ajal, kui leib oli veel kerkimas ja veidi hiljem küpsemas tõmbasin diivanile väikse salli. See nüüd sai kootud just nii pikk, kui oli kerasse jäänud materjali. Venitades sain mõõduks lausa 180cm ja kasutatud Raasiku lõnga.

Mingi sisemine sund käsib pidevalt nokitseda asjade kallal, mis mulle ei meeldi (õmblemine) tegelikult. Voilaaa!!!! Esitlen oma 3 kohvekotti ja 3in1 pakkidest tehtud. Tore kui sõbrad korjavad pakendid kokku ning hoivad neid kiivalt endi juures, kuniks järele lähen. Siit üleskutse kõigile (olen avatud kohvepakkide pakkumiseks)!!!! Seekordne kott õnnestus juba sedavõrd, et sisse suutsin õmmelda voodri ja omanikuks ei pea sellel mitte mina olema vaid võid olla ka SINA!Nagu viimaselt pildilt näha on juba sügav öö akna taga ... mindki ootab pesa ja mõnus pisike kaisukaru!


Pipieri posted @ 23:52 - Link - kommentaarid (10)

289479 Külastajad
free counters


hetkel käsil

tehtud


Free Blog Content