Töötegemisest puhkepausid
minust
Age: 34+2
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: Jäär
meeldib
Reisida ja rännata nii rattaga, kui ka autoga... eriti oluline restart 1 x aastas mägedes käia.
ei meeldi
Tülitseda ja kakelda
lingid
Puidust nikerdused
Marnie Maclean
Patterns
Nugise muti tegemised
Kittykas
Ravelry
Yarn Over
Bernat
Karnaluks

tsitaat
Edu ei ole lõplik, ebaõnnestumine ei ole saatuslik — oluline on julgus jätkata!
arhiiv
Viimased postitused
September 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009

Lemmikud

Loen
Armastan lugeda hooti... hetkel käsil Anna Karenina

Viimane film
šokolaad

Kuulan
Moby, Bon Jovi, Dagö


piilun

Töötegemisest puhkepausid
Kui puuduvad armsatus ja sõprus, on elult võetud kogu tema mõnu. Minu armastuse ja sõpruse üks väljendusviise on kätega loodud ilu.
27 Mai 2011
Täna lõppes meie perele projekt


Aitäh eestvedajale Sunrayle!

Nüüd siis kaua oodatud pildiralli Pildid püüdsin klõpsida nii nagu avamise abistamisel võimalust üle jäi. Aitäh Siret80!Seda pean küll ütlema enne järgnevat pilti lisades, et hetkeks oli laps õnnetu, ei leidnud ju ainumastki autot

Aga no olgu siis, kui padjasõda saab mõmmiga teha, saame hakkama

Selline oli meie peategelane, kaisupilti oli võimatu tabadaLõppu veel lisan sellele pikale pildijorule ühe eriti uhke vaate! Esimene medal ja I koht jookmises 2 a vanusegrupis, kus lapsed ühel toredal pärastlõunal lastaiaga käisid! Väga vahvad ja tublid kasvatajad, et viitsivad mässata!!


Pipieri posted @ 20:03 - Link - kommentaarid (3)

17 Mai 2011
Milline kaunis päev on täna!

Osalesin projektis

Üllatuse tõi täna meie pere piigale postitädi Ruth. Kingitus oli saabunud Hiiremammalt ja veel väga vahva. Imearmas boolero ning nn ridikül Värvivalik oli väga armas ning pidilt oli raske eristada armsaid kevadisi värvitoone.Aitäh sulle Hiiremamma!!!

Täna said kätte pakikesed ka minule loositud piigad

Esimene ja suurem mõistatamine oli Sunray tütrele paki tegemine. Arvestades seda, et kodus on umbes samas vanuses "pirts" piiga siis algselt tabas mind paanika Hakkasin siiski esimesest mõttest kinni, mis pähe lõi - tuunika (soovitud värviks oli roheline). Sellele juurde meisterdas Kelly ise lisaks käevõru ning kõrvarõngad. Veidike maiust ja läiget huulile ning valmis ta saigi.Veidike parema pildi pani Sunray pildialbumisse.

Teise pakikese tegin Kairi384 2 aastasele ristitütrele. Loomulikult läheb igal pisikesel piigal vaja roosamanna kübarat ja seelikut. Küll ei saa rannas palliga mängimisest ning meisterdamist koos emmega on samuti vaja magusa suutäie saate tehaKairi384 lisas samuti pildialbumisse pildi.

Mõlemad kudumid ning kübar sai tetud lemmikmaterjalist - puuvillasest Alize niidist.

Aitäh Sunray sellise vahva projekti eestvedamise eest! Nüüd jääme ootama pisipõnni üllatust!
Pipieri posted @ 15:46 - Link - kommentaarid (5)

15 Mai 2011
Natuke rõõmsat lugemist ...

Kord jalutas mees jõe ääres, kui konn hõikas teda ja ütles: "Kui sa mind suudled, muutun ma imeilusaks printsessiks." Mees läks konna juurde, võttis konna ja pistis ta endale taskusse. Konn hakkas jälle rääkima ja ütles: "Kui sa mind suudled muutun ma ime...ilusaks printsessiks, ma olen sinu armastavaks partneriks nädal aega." Mees võttis konna taskust naeratas talle ja pistis konna taskusse tagasi. Konn hüüdis mehele pisarsilmi: "Kui sa mind suudled ja muudad mu imeilusaks printsessiks, jään ma sinu juurde terveks aastaks ja teen KÕIKE mida sa soovid." Uuesti võttis mees konna taskust, naeratas talle ja pistis konna taskusse tagasi. Lõpuks konn küsis: "Mis sul viga on? Ma ütlesin sulle, et ma olen ilus printsess ja, et ma jään sinuga terveks aastaks ja olen nõus tegema kõike mida sa soovid. Miks sa ei suudle mind?" Mees vastu: "Vaata, ma töötan arvutitega, mul ei ole aega mingi tibi jaoks, aga rääkiv konn on lahe."

Mul on viimasel ajal tekkinud vajadus säärase rääkiva konna järele, kes raviks lapse haigusi. Viimane kuu vist ei ole suutnudki muud teha, kui last ravida Alustasime nohu ja köhaga ning kergema palavikuga, järgnes kummaline täpiline haigus (panustasin tuulerõugetele, aga vist midagi muud) mis tipnes lõpuks Rota viirusega ning paaripäevase haiglasoleku ja tilgutitega. Uhh, no kohe ülde ei meeldi sellised asjad Ootan päikest ja päikest ja päikest!

Natuke olen nokitsenud ootuses suve järele, mütsikesi ja väga lihtsaid.Kui aus olla, on kudusoolik niiii kadunud ja otsida ei oska kusagilt. Kas on mõni ettepanek, kus võiks otsida?
Pipieri posted @ 18:16 - Link - kommentaarid (3)

288717 Külastajad
free counters


hetkel käsil

tehtud


Free Blog Content