Töötegemisest puhkepausid
minust
Age: 34+2
Location: Harjumaa
Zodiac Sign: Jäär
meeldib
Reisida ja rännata nii rattaga, kui ka autoga... eriti oluline restart 1 x aastas mägedes käia.
ei meeldi
Tülitseda ja kakelda
lingid
Puidust nikerdused
Marnie Maclean
Patterns
Nugise muti tegemised
Kittykas
Ravelry
Yarn Over
Bernat
Karnaluks

tsitaat
Edu ei ole lõplik, ebaõnnestumine ei ole saatuslik — oluline on julgus jätkata!
arhiiv
Viimased postitused
September 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009

Lemmikud

Loen
Armastan lugeda hooti... hetkel käsil Anna Karenina

Viimane film
šokolaad

Kuulan
Moby, Bon Jovi, Dagö


piilun

Töötegemisest puhkepausid
Kui puuduvad armsatus ja sõprus, on elult võetud kogu tema mõnu. Minu armastuse ja sõpruse üks väljendusviise on kätega loodud ilu.
29 Juuli 2010
Eile otsustasime Janne35 anda elule värvi Värvi andsime nii keemia kui ka maltsadega. Tegelikkus tunudus olema ohutum värvida keemia kui maltsadega, sest targad raamatud ja õpetused käsevad igasugu solki sinna värvi kinnitamiseks sisse panna. Maarjajääd aga saada ei õnnestunud

Minupoolne fotorepotaaz ühistegevusest:

1. Maltsade (lupiinid ja mingi x sort veel) kurnamine

2. Erinevad värvid erinevates pottides3. Õnnelikud "nõiad" võlupottide kallal

4. TULEM5. Kõik värvid üheskoos - kokku 11 erinevat vihkuTulemuseks oli väga suur emotsionaalne laks ja koostegemise rõõm!

Tänan sind SÕBER
Pipieri posted @ 06:31 - Link - kommentaarid (13)

28 Juuli 2010
Juba mõnda aega olen imetlenud teiste kauneid köitmistöid. Magasin maha ka Harjukate kokkusaamisel oleva õpitoa
Lobisedes lobasuudega otsustasime hoopisiki ise korraldada väikse kursuse.Usinad katsetused...Selline sai minu esimene katsetus...ja GRUPIKAS....TÄNUSÕNAD ORGKOMITEELE JA KORRALDAJATELE MURASTE KÜLASELTSIST
Pipieri posted @ 08:43 - Link - kommentaarid (3)

27 Juuli 2010
Sirvisin oma möödunud suve postitusi ja näib, et olen väga palju hoidiseid sisse teinud. Hmm... seekord alustan hoidistamist kurkidest ja esimene vaaritamine sel aastal. Ca 12 l sai purki pistetud.Talvel ampsan kurki ja äkki panen isegi soojad sokid jalgaPäevakangelased unedemaal....... kohe näha, et õde ja vendPipieri posted @ 07:44 - Link - kommentaarid (3)

25 Juuli 2010

Ei ole paremaid, halvemaid aegu.
On ainult hetk, milles viibime praegu.
Mis kord on alanud, lõppu sel pole.
Kestma jääb kaunis, kestma jääb kole....

Alliksaare "Aeg" mida ikka ja jälle meenutan mingis kummalises meeleolus. Kindlasti on see kuumusest tingitud

Eilne vihampaus ja temperatuuride vahe (16 kraadi) kahe Eesti vastastikkuse otsa vahel pani käed käima. Ma kohe ei viitsinud midagi enamat teha, kui pojaga koos telkut vahtida ning kududa. Vahepeal lõunauinakus tukkuda ning edasi jätkata lapsega koos olesklemist.Materjaliks sobis just Red heart Supper Soft niidikerad. Kulus neid täpselt 4 tükki ja kaalu andsid kokku 200 g vardad said 4,5.
Motivatsiooniks oli Tipsi blogiMütsik sai tehtud eelnevas postituses olnud Katka niidi jäägist.

Tegelikult juba ammu olin valmis saanud boolero, aga viimistlemisega ikka tegu. Tänaseks sain sellega enam vähem ühele poole. Ma arvan, et sobib 3 a peenemale piigale. Seega endiselt piigade lainel Kas pole kena

Pipieri posted @ 18:03 - Link - kommentaarid (7)

23 Juuli 2010
Suvi, sillerdav suvi....

Päike aina särab ja sirab. Kodune ja tubane ei taha üdse olla. Rännukiht terve mu keha vallanud.
Tegelikkuses pean rändama vaid oma kodu ja uue töökoha vahel, mis asub Mulgimaal. Natuke teen põikeid ka mujale ning meenutus möödunud nädalavahetusest selline...Kõik kohalikud kindlasti tunnevad ära ülimalt toreda ja lastesõbraliku koha - Pokumaa.
Seal annab meisterdada ja joonistada. Meie ei oska veel väga meisterdada.Peategelased ka ise pildid...Umbes aastake tagasi leidsin Isetegijast endale imetoreda sõbra. Tema juures olles said valmis paar mütsikest, et lobisedes aeg tüha ei kaoks... ja endiselt kehtib lause - Küsi ja sulle antakseKleidike tehtud puuvillasest materjalist, vardad 3,5 ning vanusele 5 aastat. Kas tahan veel piigatada??? Tahan küll!

Pipieri posted @ 06:47 - Link - kommentaarid (5)

13 Juuli 2010
Kõikjal valitseb suvine sumin ja mõmin. Inimesed lesivad vaid rannas või vees
Planeerisin oma tööd ja tegemised samuti ranna lähedusse ning maabusin reede õhtul Peipsi äärde. Mõnus on kohata sõbrannat ja toredat matkakaaslast üle mitme aja. Istuda ja lobiseda rahulikus ning mõnusas seltskonnas. Lapsed nautimas omi tegemeisi.Mõnusad isetegijad, kes kogu oma energia ja mõtted vaid "maalimisse" on suunanud.

Olen kord selline imelik, et lobiseda ilma käsi liigutamata ei suuda ning kotiväki niidist sai kiirkorras pisike kaabuke. Modelliks küll piiga isa, aga no tühja sellestKüsi... ja sulle antakse.... just selline tunne on mul tekkinud seoses möödunud postituses kõlanud kleiditamise soovi osas. Seekordne kleidike on minemas pea 2 aastasele Hello Kitty fännile. Niidiks vist oli Camilla puuvillane.

Minu rõõmuks on veel ootel 1 tellimus, aga seekordne tegumood veidi teistsugusem.

Lõppu unistaja Peipsi ääres

Pipieri posted @ 07:40 - Link - kommentaarid (5)

06 Juuli 2010
Juba mõnda aega on minu elus väga kiired ja keerulised ajad. Vahel toimuvad muutused sellise tempoga, et lausa pea kisub ringi käima Õnneks mulle vurrkann meeldib ja mida rohkem tegemist seda uhkem!

Selle vurri sisse tekkis juba ilmatuma aeg tagasi kihu teha üks piigade kleidike. Ei teagi, kas põhjus selles, et endal kodus piigat ei ole või siis lihtsalt muudest eesmärkidest ajendatuna... igatahes valmis sai ta selline "Muumitrolliga" Jutumärkides just seepärast, et mööda Tallinna kõikvõimalikke käsitöökauplusi kolades ei olnud võimalik kusagilt sellist aplikatsiooni leida Natuke muutis meele lausa kurvaks. Tegelikult see lilleke, kes on kehastunud Muumipreiliks mulle ka väga meeldib. Loodan, et kleidi tulevane omanik ka rõõmus on!ja veidike looduses peesitamist ka...Ega saa sellistel kuumadel ilmadel tühja kõhuga ringi lasta Nii sai pikka aega seisnud juuretisel taaskord eluvaim sisse puhutud ning päikese käes kenasti tööle seatud. Kas oli tegemist südamest tulnud armastusega või päikesepaitusega sai leib maitsev ja ahvatlev. Isegi naabrinaine kiikas/hõikas üle rõduääre suutäie leiva järele sumedas õhtus.Suvi ja päike on käes! Vaadates oma mütside tagavara avastasin vaid mõne üksiku ning nii saidki mõned niidikerad uue elu.

Kindlasti ei jäta ma seda ilmatumat postitust ka ilma rannamõnudeta Nii veedab Pipieri oma aega pisipõnni ja väikse sõbraga Roosta rannal.

Pipieri posted @ 07:20 - Link - kommentaarid (11)

288699 Külastajad
free counters


hetkel käsil

tehtud


Free Blog Content