Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
13 Detsember 2006
Tere jälle üle pika aja! Jõulueelne aeg on tõesti nii kiire, et minul kui käsitöölisel ei ole absoluutselt aega ise jõulukinke meisterdada! Sellest on tõesti kahju, sest hinges sooviksin seda väga! Vaid kaks isetehtud kinki läheb sellel aastal jõuluvana kingikotti- häbi, häbi! Põhjus on aga väga lihtne- käsitöö-, kodunduse- ja muusikaõpetajana on just jõulueelsed nädalad koolis ja ka õhtusel ajal kõige tegevusrohkemad! Hobideks siit kõrvalt aega tõesti ei jää!!!
Täna aga tahtsin hoopis teatada, et minu Päkapikutamine jõudis õnneliku lõpuni st Tubli Isetagija Krist68 sai oma isetehtud üllatuse, mis tundub, et ka rõõmu valmistas!
Tema emotsioonist saate aimu foorumit lugedes ja ka tema blogist!
Üllatus ise nägi välja selline

Pilt küll kehva kvaliteediga, aga tegemist on vilditud (märg + kuivviltimine) maiustustekausi ja cernitist tehtud kaelaehtega.
Parema kvaliteediga pilti näeb siin
Pilt on võetud Krist68 blogist- loodan, et ta ei pahanda!
Veel on tegemisel (kaunistamisel) Sussimemme käest tellitud susside kaunistamine ja rohkem isetehtud kingitusi sellel aastal tõenäoliselt ei tulegi!
Kindlasti ei tähenda see aga seda, et minu käsitöövaimustus oleks raugenud- praegu on lihtsalt teised prioriteedid. Kõlab kuidagi kummaliselt,.....aga nii see paraku on!
Nüüd jälle tööle. Homme on minu sisustada kooli Päkapiku meisterdamisetuba. Jõuan veel mõned näidised teha! Kui suudate, siis rahulikku advendiaega ja saatke kindlasti ka jõulutervitustega postkaarte (eriti eakamatele sugulastele!). See on pisut unustatud kaunis komme!
anne476 posted @ 18:57 - Link - kommentaarid (4)
365126 visitors