Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
01 Märts 2008
Tere!

Täna tulin esmakordselt järeldusele, et töönädal tuleb planeerida nii, et poleks valus mahamagatud nädalavahetuse pärast!

Kuna vanem tütar sai eile kuskilt gripinakkuse ja poolest ööst kuni täna õhtuni iga tunni tagant oksendab, siis oleme perega juba 7- st ärkvel!
Hetkel on ka nooremat tütart sama vaevus ahistamas, aga see selleks! Eks lapsed ikka on ju vahel haiged ja minu omad enamasti "ebanormaalselt" kogu aeg terved! (Ma ei ole ebausklik!)
Küllap nad homme on kõbusamad!
Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida!
Hoolimata terviseprobleemidest oleme täna 3/4 perega käinud noorema tütre ujumisvõistlustel (kus ta saavutas I koha- olgu see muuseas öeldud!
) ja hiljem meie kooli spordipäeval, mis sedakorda viidi läbi Tootsi ujulas. Oli väga tore pereüritus!
Justnagu sellest veel vähe- täna valmis ka minu teine käsitööpärl- kootud õlasall. Mitte, et ta midagi eriti ägedat oleks, aga ma ise olen väga rahul! Peenvillasest lõngast ja moodsat halli tooni. Ka teismeline tütar arvas, et seda küll ära müüa ei tohi!
Tegelikult valmis juba nädal varem minu selle kuu "lilla" Värvispektri töö, aga seda ei saanud ju varem näidata. Niisiis- hollallaaa- täna teile kaks õlarätikut! Kumb meeldib rohkem?
Lund enam ei oota! Isegi minusugune optimist mitte!


Kohtumiseni!
anne476 posted @ 19:51 - Link - kommentaarid (15)
306771 visitors