Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
07 September 2007
Rõõm reedest ja MysteyStole3!

Nüüd, kus kool on juba nädala jagu käinud, saan jälle aru, mis tähendab, kui saabub reede! Tõeline rõõm on pärast väsitavat töönädalat teada, et kaks endale ja perele pühendatud päeva on ees! Mulle on alati meeldinud reeded! See pole küll ilmselt eriti originaalne, aga mulle meeldib alati asjade ootus rohkem kui asi ise. Nii on muus elus ka! Mitte ainult tööalaselt!
Tegelikult on tore jälle koolis olla ja lapsed on üldreeglina lahe seltskond.
Täna näit 9.kl käsitöötunnis küsis üks neiu, et millal te küll neid suuri pitsilisi kudumeid jõuate teha? Kas teil üldse sõpru pole?
Sain talle rõõmuga vastata, et käsitöö sõprust ei sega ja meeldiva tegevuse jaoks leiad alati aega! Loodan ka sel õppeaastal neid eeskujuga nakatada- mõned neiud olen juba "ära teinud"!!!
Täna on eriline päev! Valmis minu MysteyStole3 ja ma ei teagi, mida öelda! Näitan kõigepealt pilte!Mõned pildid ka viimistlemisjärgus sallist!No selline ta siis viimaks sai! Pole vigagi, aga mitte midagi erilist! Pisut jäi näha ka kahe poole ühenduskoht, aga tegin sellist ühendamist esmakordselt (pusisime Põrgukizi( vabandust, Mercari!)käest saadud õpetuse järgi tehes Liisbetiga hea tükk aega!). Tagantvaates pildilt on ühenduskoht hästi näha (ilmselt ei peaks olema!).

Lõngaks kasutasin valget Everesti ja kulus 4,5 tokki. Salli pikkus on c´2 m ning laius 50 cm. Sisse kudusin matte punaseid seemnehelmeid.
Nüüd pean veel otsustama, kas jätta sall endale või läheb jõuluvana kotti!

Järgmise kohtumiseni!!!
PS! Hakkan nüüd tegema Freddy õpetuse järgi vanutatud kõrvadega mütsi! Elame-näeme, mis sellest tuleb!
anne476 posted @ 11:01 - Link - kommentaarid (19)
349562 visitors