Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
02 Juuli 2007
Tere!

Täna pisut sellest, et olen laulupeolt õnnelikult tagasi! Muljeid on tohutult ja emotsioon nii suur, et pole valmis veel kõigest pajatama, aga niipalju ütlen, et kõik kolm päeva olid positiivses mõttes unustamatud!!!
Fantastiline tantsupidu, emotsionaalne ja võimas laulupidu ning kõige sellega seotud tegemised (elamine Tallinnas, toitlustamine Rahumäe põhikoolis ja lauluväljakul, mu oma lastekoori lapsed ja tallinlased ning laulupeo publik) olid vaid positiivsetest tunnetest kantud! Tänud idee autoreile ja teostajaile! Suur osa eestlastest sai nendel päevil jälle üheks!!!
Lubatud pilt minu laste koorivormist tuleb mõnes järgnevais postitustest.
Natuke nurinat ka! Rahul ei ole mitte üks raas Pärnumaa ülespanekuga õpilastööde näitusel Sinises paviljonis! Lihtsalt ja arusaadavalt öeldes oli tulemus śokeerivalt mannetu! Võõrale jättis meie boks mulje, et Pärnumaal lapsed käsitööd ei tee! Kes vaatamas käisid, teavad millest jutt!!!

Nüüd käsitööalasest tegevusest!
Vahepeal on selgunud, et minu Värvivahetusprojekti pakk on omanikuni jõudnud ja tundub, et saaja oli rahul. Siinkohal näitan ka ise paar pilti ühest osast pakist.
Valmis batikast c´6 m kangast. Selline nägi välja sõlmitud eeltöö, mida tegin kaks päeva!
Valmis kangas näeb välja aga selline!Homme stardin 10- päevasele Euroopa reisile! Järgmine postitus siis c´2 nädala pärast!
Siis ootan ka oma pakki!!!
Päikest kõigile!

anne476 posted @ 16:39 - Link - kommentaarid (5)
349313 visitors