Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
20 Veebruar 2008
Tere!

Nüüd tervis jälle kontrolli all ja pikkadest haiglasolekutest mitu asja valminud. Mõnda ei saa näidata, sest ootavad oma õiget kuud (Värvispekter!), aga Molly veste on lausa kaks valminud ja neid siis täna esitlekski!
Siin nad on:


Lõngaks kasutasin Jõgeva värviüleminekuga villast! Vardad nr 3,5 ja kulus vähem kui 1 tokk st umbes 100 g. Tegin kõige väiksema suuruse järgi ja siis sai enamasti 40-42 suurusnumbrit kandvale inimesele paras! Pikkuse jätsin samaks, mis juhendis, sest tahtsingi, et pluus alt välja paistaks! Halli vesti puhul tegin ühe rea krookeid õlapaeltel ka sissepoole (et paremini seljas püsiks!) ning kaunistasin hõbehallide klaaspärlitega osaliselt krooked! Hall vest saab vanemale tütrele!
Ma ei tea, kas seda võib juba imelikuks pidama, aga kolmas vest (puuvillane ja must) on juba varrastel!
Soovitan kõigile ja tänan mustri foorumisse toojat palavalt!
Järgmise korrani!
PS! Paistab, et talv jääb siiski taevasse!
anne476 posted @ 18:04 - Link - kommentaarid (6)
06 Veebruar 2008
Tere kallid Isetegijad!

Viimasel ajal pole kuidagi tahtmist postitada! Võib-olla on asi terviseprobleemides, aga võib-olla on lihtsalt vähem vajadust ennast avada!
Käsitööd olen siiski endist viisi teinud! Täna saan näidata ka juba oma Veebruari- punast! Tegin emale jõuluks kingitud mütsi juurde "küünlaleegi"-salli. Õpetus on meie enda foorumist korduvalt läbi käinud ja kes soovib, see otsib ning leiab!
Sall siis siin:

Kaelas näeb välja selline:

Lõnga kulus täpselt 1 tokk (50 g) ja ääred on efektlõngaga üle heegeldatud!
Praegu on juba käsil "märtsi-lilla". Ei oskagi öelda kellele see saab, sest lilla on siiani ainus värv, mida enda seljas ei armasta!

Ühed ehted ikka ka, sest tegelikult on neid päris mitu komplekti valminud, aga enamik on juba uue omaniku leidnud!

Pildilolev komplekt läks kingituseks ühele väga toredale perearstile, Urvele, Telliskivi Perearstikeskusest(või oli see Tervisekeskus?)!
Uuel nädalal lähen jälle uuringutele, seda puhku Tallinnasse!
Ehk leiavad midagi!
Selleks korraks kõik- kohtumiseni!
anne476 posted @ 18:40 - Link - kommentaarid (7)
365192 visitors