Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
22 September 2007
Tere kaunist laupäevaõhtut kallid Isetegijad!

Kõigepealt palavad õnnesoovid kõigile sünnipäeva puhul ja suur tänu selle foorumi idee autoritele ning ka kõigile töötegijatele!!!

Tahan teile täna rääkida sellest, kuidas on edenenud minu järjekordsed mütsiteod. Mulle meenub, et Susa on oma blogis targasti öelnud- Esimene vasikas ei pruugi aia taha minna. Küll aga teine ja kolmas.
Minu mütsitegu on antud väite illustratsiooniks sobiv näide!
Esimene müts tuli väga ilus- nägite eelmises postituses!
Teine müts on värvide poolest mu lemmik, aga kahjuks tõmbas nii palju pesus kokku, et mahub vaevu pähe 8.a poisile.
Kolmas valmis täna ja on suuruselt küll paras, aga pealaele jäid voltidena näha kokkuvõtmiskohad! Kahju! Muidu väga ilus kõrvik!


Ma ei kaota siiski lootust ja ilmselt võite neid Freddy vaimustavaid kõrvikuid veelgi minu blogis kohata!
Järgmine töö juba teoksil- roosa hõlmikkampsun (ühistegemise projekt Muhvi vedamisel!) ja väga tahaks ka śoti põlvikuid kuduma hakata!
Uhh kui piinav haigus on see käsitöönarkomaania!!!
Ometigi on hea meel, et ma pole kasiinosõltlane- mul vedas, et vardad jäid mulle ennem ette kui kasiino!
Kas kõigil õunamahl juba tehtud! Mul homme plaanis! Ja puravikke on mõtet ka metsa otsima minna!
Päikest kõigile!
anne476 posted @ 16:23 - Link - kommentaarid (6)
14 September 2007
Tere kaunist reedest õhtut!

Täna on kohe mitu head asja rääkida!
Esiteks näitan Teile oma mütsitegu. Inspiratsiooni sain Liisbeti kõrvikust ja tema omakorda Freddy blogist. Siinkohal tänu Freddyle juhendi eest! Asi osutus aga niivõrd ägedaks, et esmakordselt näitas mees oma iseloomu ja keeldus kategooriliselt mütsi mulle lubamast! Tegin ta ekstra sellist tooni, et ehk loobub, aga vastus oli selge EI!

Enne masinassepanemist nägi ta välja selline lötu:Pärast masinastvõtmist aga selline:


Kahjuks ei saa pilte näidata sellest, kuidas ta mu mehele sobib, aga tegelikult sobis ta kõige paremini purgile (vähemasti minu meelest!)
Pilte näeb siin ja siin

Teine hea uudis on see, et minu oksjonikaup on leidnud meeldivat vastuvõttu ja pinali õnnelikuks omanikuks saab -pille-! Õnnitlen!
Selle nädala oksjonile panin samast lõngast heegeldatud boolero! Kel` huvi- külastage!

Ja kolmas hea uudis on see, et .....ma ei jäänudki haigeks! Saan mõnusalt nädalavahetust nautida!
Nobedaid näppe kõigile!
anne476 posted @ 15:01 - Link - kommentaarid (17)
09 September 2007
Tere kaunist pühapäeva!

Ma ei tea, kuidas on teiste Isetegijatega, aga minu jaoks tundub õues olevat juba oktoobrikuu! Pisut nagu vara! Kartul võetud ja aiatööd peaaegu lõpukorral! Eks mu aed ole pisike ka! Seda mõnusamad on pikenevad tubased õhtud, mil jääb mahti rohkem käsitööd teha.
Panin eelmises postituses märgi maha, et hakkan vanutatud "kõrvikut" tegema, aga ennem mõtlesin poolikuid töid lõpetada. Täna valmisid ühed randmesoojendajad. Seekord endale!


Näidata tahtsin veel ka oksjoni kaupa!
Minu poolt sellel nädalal septembrikuusse sobiv ese- pinal!

Pakkumisi saab teha SIIN

Päikest kõigile!
anne476 posted @ 09:20 - Link - kommentaarid (11)
07 September 2007
Rõõm reedest ja MysteyStole3!

Nüüd, kus kool on juba nädala jagu käinud, saan jälle aru, mis tähendab, kui saabub reede! Tõeline rõõm on pärast väsitavat töönädalat teada, et kaks endale ja perele pühendatud päeva on ees! Mulle on alati meeldinud reeded! See pole küll ilmselt eriti originaalne, aga mulle meeldib alati asjade ootus rohkem kui asi ise. Nii on muus elus ka! Mitte ainult tööalaselt!
Tegelikult on tore jälle koolis olla ja lapsed on üldreeglina lahe seltskond.
Täna näit 9.kl käsitöötunnis küsis üks neiu, et millal te küll neid suuri pitsilisi kudumeid jõuate teha? Kas teil üldse sõpru pole?
Sain talle rõõmuga vastata, et käsitöö sõprust ei sega ja meeldiva tegevuse jaoks leiad alati aega! Loodan ka sel õppeaastal neid eeskujuga nakatada- mõned neiud olen juba "ära teinud"!!!
Täna on eriline päev! Valmis minu MysteyStole3 ja ma ei teagi, mida öelda! Näitan kõigepealt pilte!Mõned pildid ka viimistlemisjärgus sallist!No selline ta siis viimaks sai! Pole vigagi, aga mitte midagi erilist! Pisut jäi näha ka kahe poole ühenduskoht, aga tegin sellist ühendamist esmakordselt (pusisime Põrgukizi( vabandust, Mercari!)käest saadud õpetuse järgi tehes Liisbetiga hea tükk aega!). Tagantvaates pildilt on ühenduskoht hästi näha (ilmselt ei peaks olema!).

Lõngaks kasutasin valget Everesti ja kulus 4,5 tokki. Salli pikkus on c´2 m ning laius 50 cm. Sisse kudusin matte punaseid seemnehelmeid.
Nüüd pean veel otsustama, kas jätta sall endale või läheb jõuluvana kotti!

Järgmise kohtumiseni!!!
PS! Hakkan nüüd tegema Freddy õpetuse järgi vanutatud kõrvadega mütsi! Elame-näeme, mis sellest tuleb!
anne476 posted @ 11:01 - Link - kommentaarid (19)
365126 visitors