Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
25 September 2006
Paar päeva tagasi valmis ühe lapsepõlvesõbranna poolt tellitud vanutatud kott. Tegime tehingu- tema mulle kaltsuvaiba, mina talle koti! Vaip on ka juba valmis! Inspiratsiooni sain (aga loomulikult!) jälle Susalt (taskute ja klappide osas). Suur tänu siinkohal ka Susale! Vooder on veel panna ja siis läheb Tsirguliina poole teele! Jätkuvalt kaunist vananaistesuve kõigile Isetegijatele!

Häirib pisut ahjupottide glasuur, aga paremat kohta hetkel pildistamiseks ei leidnud.
anne476 posted @ 17:20 - Link - kommentaarid (2)
22 September 2006
No nii! Saan nüüd viimaks oma "kaua tehtud kaunikest" näidata!!!
Siin siis minu kotivahetuse projekti raames (I projekt) saadud kotike! Väga armas, naiselik, punane ja veel mitmed head omadused!!! Kott oli juba koos minuga täna Pärnus! Lisan veel ise ühe truki, et pealt ka kinni püsiks! Aitähh tegijale (arvan, et see on Marfa)! Koti sees oli ka väike üllatus- neli imearmast heegeldatud liblikat! nad juba kaunistavad mu köögikardinat! Veelkord suured tänud!Paar päeva tagasi valmis müts talveks.

Lõngaks uus Novita Jenga. Kulus täpselt 1 tokk s.o 100g. Jätkus ka heegeldatud lillede jaoks. Muster ja idee pärinevad Kodukolde käsitöölehest nov 2005.
anne476 posted @ 19:59 - Link - kommentaarid (1)
20 September 2006
Hurraaderiii, hurraaderaa, las rõkkab rõõmust maakera......sain täna pakiteate! Usun, et on kott!!! Vihjeks niipalju, et posti on pandud Tartust (ma muidugi ei tea, kas see midagi ütleb). Homme täpsustan ja kui hästi läheb, näete ka pilti!
anne476 posted @ 14:57 - Link - kommentaarid (2)
02 September 2006
Tere! Kõigepealt suured vabandused, et ei jõudnud Isetegijate kokkutulekule Pärnus. Ehk avaneb kunagi veel teine võimalus! Nüüdseks on 1. september nii mu lastele kui ka minule juba minevik ja õige varsti algab argipäev. Mälestusse jääb see aga kindlasti , kuna oli mitmeski mõttes eriline. Miks....jätaksin selle siiski enda teada! Minu viimane töö aga ilutses väiksema tüdruku seljas sel kaunil päeval- ta oli ülimalt rahul ( toimus isegi väike nagin suurema õega, sest ka tema pidas asja endale sobivaks!)
Ka ise pean tööd õnnestunuks- ehkki algselt oli see mõeldud pisut suuremale inimesele. Kui keegi on mustrist huvitatud, siis järgmises postituses võin anada lingi! Kaunist jätkuvat varasügist kõigile ja tegusat uut (õppe)aastat!


Noh annan siis ka lingi õpetusega ja see on SIIN
anne476 posted @ 19:32 - Link - kommentaarid (8)
365124 visitors