Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
26 Oktoober 2013
Tere!
Täna võib öelda, et sügis oli kena ja tundub, et tali ei tule veel nii pea!
Ometigi ei söanda uskuda, et ta päris tulemata jääb. Seepärast saab ikka sooje kudumeid tehtud. Seekord ühed labakud ja kaelus-sall.
Labakud on Pärnumaa Saarde kihelkonna kirjaga. Värvid omatahtsi valitud.Kaelus-salli idee on aga internetiavarustest pärit ja vaheajal Tallinnas käies leidsin sellise pehme ja huvitava Hispaania värviüleminekuga lõnga nagu Ronja (64% akrüül, 22% vill, 12% alpaka, 2% polüamiid), mis lausa hüüdis "Tee minust midagi ilusat!". Idee pärineb FB.st. Selle kaeluse eeskujul-

Selline ta sai.Nüüd aga meestesokid- teema, mille puhul pean alati eneses väikese tõrke ületama. Olen seekord kaval ja koon juba olemasolevatele kirjatud säärtele uued sokid külge! Ei tea küll, miks varem pole selle peale tulnud!

Valminud on ka minu poolmantli alumise ääre tikand. Pildistada ma seda ei osanud, aga natuke aimu saab.


Tikand katab kogu mantli alumist äärt ja tegelikult on mul plaanis mantli põõnadele tikandit veel juurde lisada. Võib-olla järgmisel hooajal!

Lõpetuseks veel ühest omamoodi "isetegemisest".
Paar viimast nädalat oleme koolis koos lastega hõimurahvaid, eriti udmurte uurinud. Praktilise poole pealt tegime kodunduse tunnis kompotti, korpe ja perepetśe. Sattusime ka ETV huviorbiiti ja valmis selline nupuke AK uudiste tarbeks. Hõimupäev Tori koolis- http://uudised.err.ee/v/vr/varia/51e08c85-b667-44aa-a65f-60743c0e5b68
PS! Perepetśid on suurepärased- tasub katsetamist! Retsepti võib minu käest julgelt küsid!

Kena Hingedeaega kõigile ja loomulikult loomingulist säramist!
anne476 posted @ 10:59 - Link - kommentaarid (6)
365124 visitors