Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
26 Oktoober 2010
Tere!

Inimene on harva rahul piltidega endast! Mõned kardavad lausa nii paaniliselt "koledad" olla, et keelavad enda pilte teistele näidata. Mina nii kartlik ei ole, aga rahul ka endast tehtud piltidega enamasti ei ole!
Tänase postituse esimene pilt on harva esinev erand- mulle tõesti meeldib väga nii see pilt (kompositsiooni mõttes) kui ka mina ise sellel pildil.
Tehtud sai foto minu noorema tütre poolt (13.a) eelmisel nädalavahetusel Viljandi lossimägedes. See oli just see päev, mis järgnes esimesele suuremale öökülmale ja kus maa oli ilusate kollaste lehtedega üleni kaetud.
Hinnake nüüd ise!

Peamine põhjus tänaseks postituseks oli aga hoopis kaks paari rahvuslikke "pätikindaid", millel juba omanikud teada ja mis mulle endale samuti meeldivad.
Mõned fotod neist.
Ei ole ise näinud, aga taoliste kinnaste õpetus peaks olema ka ühes uues äsjailmunud raamatus olemas.
RAAMAT
Hind on küll krõbe, aga peaks vist ikka ostma!

Kohtumiseni!
anne476 posted @ 17:45 - Link - kommentaarid (14)
14 Oktoober 2010
Nüüd siis viimaks barett!

Ei ole lihtne teismelist neiut pildile saada! Küll pole meeleolu sobiv, küll pole jume sobiv ja päris ilma meigita ei taha ka ennast jäädvustada!
Aga täna läks õnneks!
Tabasin tüdruku koos tormieelse päikese ja vikerkaarega.
Originaalbareti pilt on kaks postitust tagasi.Teisel pool maja oli samal ajal hoopis teine valgus.Viimane pilt meeldib mulle endale kohe eriti ja barett sai tõesti kobe ning neiul iga päev kasutusel!
Soovitan soojalt!

Kohtumiseni!
anne476 posted @ 18:45 - Link - kommentaarid (7)
10 Oktoober 2010
Sõrmkindad- neljas paar ja mõneks ajaks ka viimane!

See paar läheb lahe taha, kingituseks.


Üks tore sabaga kinnas õnnestus ka pildile jäädvustada.


Kudumine on küll nüüd täielikult mind enda küüsi haaranud. Hetkel lausa kaks tööd korraga käsil ja seda minuga just väga tihti ei juhtu, et sellisele libedale teele ennast ahvatleda lasen. Seekord andsin kiusatusele järele. Tulemusi saate näha järgmistes postitustes.

Nüüd aga veel väikekandle juttu.
Hakkasin Viljandis kannelt õppima (nagu üle-eelmises postituses mainisin). Minul oma kannelt ei olnud. Hea sõber ja kolleeg, kellega koos õpime, tegi pakkumise- tema toob mulle kandle ja mina teen tema kandlele koti.
Tänaseks on mõlemad osapooled oma kokkuleppe täitnud. Minul on kannel ja temal ilus kott.Kasutasin mitmeid tehnikaid- batikat, lapitehnikat, kõlavööd. Seespool on suur tasku ja loomulikult ka vooder.

Tegelikult on eelmise postituse barett ka juba nädalpäevad valmis, aga pole modellile veel kaameraga pihta saanud. Ehk järgmisel korral!


Kohtumiseni!
anne476 posted @ 20:40 - Link - kommentaarid (3)
365124 visitors