Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
31 Oktoober 2006
Tere kallid isetegijad! Täna on olnud ülitore päev (hoolimata ilmast! ). Nimelt käisin sõbranna juures Cerniti privaatkoolitusel s.t ta õpetas mulle selle vahva materjali kasutamist. Sellest saab tõesti imeilusaid asju teha. Esimeseks tööks teen kaelakee. Sellel pildil on minu kuulikesed ja seibikesed alles ahju minemata.

Homme aga võite näha juba valmis keed (kui hästi läheb!).
Soovitan kõigile katsetada. Järgmise tööna on plaanis ette võtta nööpide ja käevõru tegu!
Kuna vaevlen praegu kodus seljavalu käes (tore vaheaeg!), siis on valminud veel mitu tööd, aga need saab ülesse siis, kui tütar koju tuleb. Tõenäoliselt veel täna õhtul!
anne476 posted @ 14:47 - Link - kommentaarid (5)
21 Oktoober 2006
Tere jälle! Täna tahan näidata ühte uut leidu. Nimelt müüakse Abahkanis vahvaid seelikukuponge, millest üks on nüüd minu vanema tütre seelik ja teisest saab kunagi minu seelik!

Seeliku paigutaksin teema alla "Kiirelt ja odavalt, aga efektne!
Maksis kupong 50.- ja valmis sai ühe tunniga!
Teine töö on pisut untsuläinud saalomonisall. Sellega juhtus just nii, nagu Susa on targalt öelnud, et just teine vasikas läheb aia taha!!! Tegin loomulikult selle vea, et ei teinud rea lõpus kolme sõlme ning servad jäid pisut kiskuma. Teine põhjus on see, et peenemast mohhäärist on ikka kordi ilusam ja efektsem!

Sellised on siis minu praegused saavutused. Nüüd ootan pikisilmi Päkapikuralli käivitumist, et saaks kinki meisterdama hakata! Jõudu kõigile pimeda aja üleelamiseks! Pange küünlad põlema!!!
anne476 posted @ 15:15 - Link - kommentaarid (7)
15 Oktoober 2006
Tänan kõiki huvilisi, kes on mu blogi külastanud! Täitunud on juba 10 000 külastajat! See teeb mind uhkeks, kuid samas sunnib ka aktiivsemalt oma blogiga tegelema! Kahju ainult, et tuttavate ja sõprade seas pole ühtegi arvutifriiki, kes oskaks blogi kujundamises aidata! Tegelikult ju mõni isegi oleks, aga nad on paganama hõivatud palju tähtsamate tegemisetega ja patt on neid sellise pisiasjaga tülitada! Mitmeid asju tahaks muuta, aga pole aega ise "jalgratast" leiutada!!! Veelkord tänud!
anne476 posted @ 14:47 - Link - kommentaarid
11 Oktoober 2006
Täna valmis minu esimene vanutatud peakate! tegin Dragonfly õpetuse järgi, aga tulemus on selline!

Ühesõnaga- ebaõnnestunud! Esiteks tuli liiga väike, mahtus mu väiksemale tüdrukule hädavaevu pähe ning pikem oleks ka võinud olla. Vanutasin ka roose, aga need tulid samuti väga väikesed ja kummalise kujuga. Üks oli lausa pall! Jonni ma aga ei jäta. kindlasti teen veel teise katse! Seniks aga teen veel ühe salomonisalli- seekord sirgete servadega!
anne476 posted @ 18:37 - Link - kommentaarid (3)
08 Oktoober 2006
Nüüd siis lõpuks minu salomoni sall. Tegin selle tütre tellimusel ja läheb niisiis tema kaela ümber. Narmaid tellija ei soovinud.
Pildil olen küll ise salliga, sest pildistaja on tütar.

Kes on kursis, siis tervise kohta niipalju, et jalg on paranenud ja õnneks ei tulnud minust oma hobi ja elukutse ohvrit!!! Hurraaaa!
anne476 posted @ 18:13 - Link - kommentaarid (1)
03 Oktoober 2006
Tere jälle! Seekord siis kohe uus postitus eelmisele otsa! Oleks ka pilte näidata, aga tahan Teile rääkida ühe halenaljaka loo, mis juhtus minuga täna aeroobika trennis! Oli meil täna hooaja esimene trenn ja rahvast tublisti rohkem kui tavaliselt. Seetõttu siis saal üsna tihedalt asustatud ja keset trenni (olin viimases reas) oli ühel hetkel mul kanna sees terav ora. tunginud oli läbi spetsiaalse aeroobikajalatsi ja nii sügavale, et ikka kohe kanna sisse! Esialgu lõi säärde kramp, aga muud hullu ei tundnudki! Vaja oli loomulikult see terav asi jalast välja saada ja lähemal uurimisel selgus, et see oli (oh imet!) heegelnõel!!! Pani ikka imestama küll, et selline asi minu kannas! Nimelt oli üks aeroobleja võtnud heegelnõela trenni kaasa, et seal küsida midagi heegeldamise kohta ning kott kus heegelnõel oli sees, oli tooliderea ees maas! Mul õnnestus sinna trenni käigus otsa astuda ja nii see tragikomöödia aset leidiski. Päris tegemist oli, et see jala seest kätte saada. Alles kolmandal katsel õnnestus (ikkagi konksuga asi!). Nüüd siis istun arvuti taga jalg kinni seotud- auk on küll pisike, aga jalg suriseb! Ongi tänaseks kõik! Kas kellelgi on midagi veel paremat jutustada? Kui on, siis võiks foorumisse vastava teema teha. Päris huvitav ju lugeda!!!
anne476 posted @ 20:05 - Link - kommentaarid (7)
01 Oktoober 2006
Tere kallid isetegijad! Jälle on tore võimalus teie ees oma viimaste töödega eputada! Kõigepealt väiksema tüdruku sügishooaja müts
ja seejärel üks suurem projekt, mida tegin vanema tütrega kahasse st tema tegi motiivid (28 tk) ja mina ühendasin tervikuks! Pildid siis siin. Kõigepealt koos noorema tüdrukuga
ja seejärel ka tagantvaates

Sai teine üsna kirju, sest eesmärk oligi kasutada olemasolevaid väikeses koguses lõngu. Mõned tokid tellisin ka Harrietist juurde! Oleme mõlemad juba Pärnu peal spatseerimas käinud ja imetlevaid kommentaare kuulnud! Ise oleme muidugi ka rahul, sest see meie esimene suurem ühisprojekt. Tundub, et varsti üks Isetegija veel juures!!! Kaunist suurepärast sügise jätku kõigile!
anne476 posted @ 18:15 - Link - kommentaarid (7)
365124 visitors