Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
28 Juuni 2013
Päev aias!

Täna oli aiatöödeks igati sobilik ilm. Hetkel on seis aiatöödega selline, et võiks paar päeva vihma sadada, siis saaks tubased suurpuhastused ka tehtud!
Täna otsustasime mehe vennanaisega päritud maja kööki inverteerida. Järg oli köögikappide käes. Kohe näete, milliseid pärleid me sealt leidsime! Ja vabalt võite natuke kadedad ka olla, ei pane pahaks!
Sekka ka mõned roosid, mis hetkel kenasti õites. Talvega on neid küll vähemaks jäänud, aga need mis on, on ilusad!Viimaselt pildilt on näha, et supitirina kaan on katki. Kui kellelgi on häid mõtteid kuidas seda parandada, siis andku julgelt teada. Oleksin tänulik!


Kaks viimast taldrikute komplekti nägid tagant välja sellised:Tegelikult oleme ühe inventuuri selles majas juba teinud ja sealt on välja sorteeritud paarkümmend imeilusat linast laudlina ja käterätti- tikitud, heegeldatud, pilutatud jne, aga need on veel pildile püüdmata. Kui sama ilus suvi jätkub nagu praegu, siis on varsti lootust ka neid näha!

Lõpetuseks lisan oma noorema tütre lõpupildi, sest tema seljas oleval kleidil on pisike osa ka meie ühist käsitööd; nimelt triikisime kleidile peale aasia kristalle. Minul on ka enda õmmeldud kleit, aga seda pole kahjuks eriti näha.


Kaunist suve jätku!
anne476 posted @ 19:17 - Link - kommentaarid (7)
14 Juuni 2013
Tere taas!

Kui eelmine nn kevadine postitus sisaldas väga talvist käsitööd, siis seekord ikka suvisem asi.
Kunagi leidsin tänu FB-le ühe vahva heegeldatud motiivi õpetuse ja panin ta paremaid aegu ootama. Tänaseks on idee realiseeritud suvise koti näol.
Värvid on juba pikemat aega minu lemmikud!

Kõigepealt idee!


Nüüd teostus!
Hetkel on käsil juba "eiteamitmes" suvine "antenniga" müts mehele. Neid teen vist elu lõpuni. Teisi suviseid peakatteid ei tunnista ta enam üldse!

PS! Merikesele! Fotod kotist ei ole tehtud minu uues aias! Aga aeda võiksid vaatama tulla küll! Ootan!!!
anne476 posted @ 13:42 - Link - kommentaarid (8)
365124 visitors