Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
26 Juuni 2009
Tere hilisõhtust!
Tegelikult mul ei olnud mingit plaani täna postitust teha, aga üllatusena märkasin just nüüd, et täna on minu blogi 3. sünnipäev!
Palju õnne, Anne476!
Ja et postutus poleks väga sisutühi, tuleb täna fotoseeria minu kahest viimasest suursündmusest- Jaanipäev ja TuleTulemine.
Kõigepaealt Jaanipäev!


Ja nüüd TuleTulemine!
Panite tähele, et Tueltoojad olid vahepeal vees ja nad olid mitmeid kordi vees!!!! Väga äge üritus!

Päikest!

anne476 posted @ 20:25 - Link - kommentaarid (6)
25 Juuni 2009
Tere Minu Inimesed!

No nii kaua ei ole enam midagi kirjutanud/näidanud, et on juba väga piinlik enda pärast!
Täna aga täidan selle tühimiku, sest on ka paar pilti näidata!
Tegelikult oleks rohkemgi kui paar, aga ei ole veel kalli lõpetaja (Lapsekäsi) pilte arvutisse saanud ja seepärast tema ilusat lõpukostüümi täna veel ei näe!
Viimasel ajal olen teinud usinalt ühte tellimustööd ja kuna töö on minu jaoks väga mahukas (8 heegeldatud lambikuplit!!), siis täidab see iga minu vaba minuti! Töö ei ole tehniliselt keerukas, aga suurused on ette antud ja mustrite tegemine ning kombineerimine võtab omajagu aega ning neid on vaja ka neli erinevat mudelit!
Kaks on valmis, kolmas pooleli!
Vahepeal on aga hoopis tantsupidu tulemas ja abikaasa vajas selleks puhuks uut peakatet. Loomulikult pidi see sobima tantsupeo särgiga ja selline ta sai!
Voilaa!!!Nädal tagasi käisime kolleegidega Keila-Joal Draamateatri etendust "Pikk päevatee kaob öösse! vaatamas. Milline etendus, milline näitlejatetöö! Minu etenduste edetabelis on see II kohal!
Käisin Keila-Joal esimest korda ja seepärast ka väike jäädvustus sellest imekaunist loodusnähtusest!


Sain kätte ka oma tellitud rahvariide seeliku kupongi. Nüüd uurin, kuidas sellest õige seelik saaks! 20 a tagasi olin julgem, tegin terve Otepää neiu komplekti ise valmis- ka seelikuriide! Nüüd siis kogu aeg kahtlen ja kardan eksida! Kahju, et vananedes nii läheb!

Luban, et järgmine postitus tuleb õige varsti! Kohtumiseni!
Päikest!
anne476 posted @ 16:40 - Link - kommentaarid (6)
365126 visitors