Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
10 Juuli 2013
Ei ole lammas!

FB-s oli hiljuti selline artikkel, mis väitis, et kes sellel aastal murakaid ei saa, see on lammas! Võtsingi asja tõsiselt käsile ja hetkel võin öelda, et väide vastab tõele. Muidugi peab tunnistama, et murakale tasub minna vaid tervetel ja tugeva seljaga inimestel. See ei ole sugugi lihtsaim koriluse viis.
Tänaseks on seis selline, et 5 l moosi on purgis. Esimene partii küll vedi ebaõnnestus, sest lisasin liiga palju vett, aga maitset see ei muuda.
Lisan ka pildiseeria, et ilmestada veidi juttu.Metsas ja rabas käin ainult koos abikaasaga, sest orienteerun väga kehvasti.Kuna jõudsime rabast välja teistest pool tundi varem, siis õnnestus korjata ka vedi metsmaasikaid ja mustikaid. Kõike on sel aastal rohkesti!
Tõe huvides ütlen, et mina olen rabas käinud ühe korra, mees kaks ja purgis on kahe päeva töö vili!

Lisaks korilusele, kasvatasin sellel aastal ise ka rõdukasti taimed ja nad rõõmustavad mind rikkaliku õieiluga juba 2 kuud.


Emadepäevaks sain lastelt ja mehelt traditsioonilise kingituse, rõduampli ning selle aasta lilledeks on ripp-pegoonia. Tõeline kaunitar ja vähenõudlik.
Teemal "suur käsitöö" olen alustanud taaskord vöö kudumist lauatelgedel ja loomulikult ikka tori vöö. Olen endale eesmärgiks võtnud, et igal suvel koon vähemalt ühe vöö. Hetkel on käsil juba neljas vöö.Ees ootab tore nädalalõpp. Nimelt algavad reedest "Tori ööd ja päevad", kus on tegemist kolmel järjestikusel päeval ja kõigil päevadel on ka meie pere üritustega seotud. Triatlon- noorem tütar, kodukandipäev- kogu pere, öötantsupidu- abikaasa, töötoad- mina (õpetan kaaruspaela) ja õhtul Kukerpillide kava vahelaulud- mina koos meie väikese seltsingu kooriga.

Kena suve jätku kõigile ja tulge Pärnu randa või Lepaninale Päikeseloojangu festivalile. Elamus on garanteeritud!
anne476 posted @ 07:32 - Link - kommentaarid (5)
365126 visitors