Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
29 Juuli 2006
No nii! Saabusin just Tori valla Kodukandipäevalt ja kannan ette, et teostasin esimese käsitöömüügi oma elus! Tulemusega olen rahul, sest müüdud sai 60% kogu kaasasolnud kaubast- kaks vanutatud kotti, 3 vanutatud salli, 1 pontśo ja tütar müüs 5 motiividest mobiilikotti! Oli vahelduvate vihmahoogudega väga tore päev. Nüüd on jälle mahti uute projektidega katsetada (ei ole unustanud vanutatud mütsi ideed!). Lõpetamata on tütre bikiinid ja koos tütrega hakkame talle uut motiividest pontśot tegama. Ideid õnneks jätkub ja puhkus kestab veel ka tervelt 3 nädalat!
anne476 posted @ 20:12 - Link - kommentaarid (3)
27 Juuli 2006
Eile öösel valmis üks vanutatud sall. Väga äge tehnika ja annab fantaasiale piiramatud võimalused. Kui vaid heide värvivalik oleks Pärnu Vikri äris laiem!?!
Ja teine pilt pisut lähemalt. Näha peaks olema lille motiiv.
Kuidas meeldib? Mina hakkan igal juhul juba järgmist tegema!!! Pildid läksid küll vales järjekorras, aga loodan, et on arusaadav.
anne476 posted @ 10:16 - Link - kommentaarid (6)
26 Juuli 2006
Jälle on valminud mõned vanutatud kotid! Kokku on neid juba 7- üks on kingitud ja üks vahetatud natüürmorti vastu. Laupäeval üritan neid kohalikul laadal müüa- see on üldse minu esimene müügikogemus. Laupäeva õhtuks kuulete, kuidas õnnestus!!! Mõned kotid on veel näitamata, aga ei ole veel otsustanud milline neist läheb Kotivahetuse projektis käiku ja sellepärast ei saa neid veel Teile näidata Kas keegi oskaks pakkuda, mis võiks olla sellise koti hind?! Pakutud on 200-800kr. Kuidas oleks Teie arvamus?
anne476 posted @ 11:38 - Link - kommentaarid (3)
11 Juuli 2006
See mu viimane vanutatud kott ja nüüd siis ka suurendamise võimalusega. Olen sellest tehnikast väga vaimustatud. Järgmisena on plaan samas tehnikas peakatet teha. Kui õnnestub, saate varsti näha!!! Kaunist suve jätku!
anne476 posted @ 19:32 - Link - kommentaarid (6)
10 Juuli 2006
Sellise koti tegin eelmisel aastal vanemale tütrele. Ühel pool on iirisniidist motiivid ja teisel pool linane riie.
Täna sain valmis järjekordse vanutatud koti, aga seda veel ei näe, sest pole hetkel fotokat.
anne476 posted @ 15:07 - Link - kommentaarid
09 Juuli 2006
Eile sai tagasi tuldud Lõuna- Eesti ringreisilt. Käisime perega Peipsi ääres ja Võrumaal. Palavus oli tappev, aga veekogud võimaladasid ellu jääda,ööbisime telgis. Kurb oli kogemus, et veekogudele juurdepääs on takistatud või suisa võimatu. Kaldad kõik jõukurite (mitte kohalike!!!) poolt asustatud (loe: omandatud).
Ehkki käisime ujumas koos kohalikega, saime ähvarduste ja sajatuste osalisteks! See intsident toimus Kuningvere järve ääres.
Käsitööd olen ikka kogu aeg teinud- heegeldanud heidest kotte! Tänagi võtsin ühe masinast välja, aga seda veel näha ei saa. Selle asemel üks suve algul tehtud linane kott. Esikülg on kaunistatud freeformtehnikas heegeltööga! Kahjuks pole aega olnud veel piltide suurendamist ära õppida. Palun veel kannatust!
anne476 posted @ 17:30 - Link - kommentaarid
04 Juuli 2006
Veel üks selle suve avastus. Esimene ja pisut ebaõnnestunud, aga värvid on päris head. Kavatsen seda tehnikat veel katsetada.
anne476 posted @ 04:51 - Link - kommentaarid (3)
03 Juuli 2006
Just sellise topiga käisin eile rannas ja nüüd näete päikesest põlenud "kaunitari". Topi muster on kõigile isetegijatele tuttav, aga lõng on 92% puuvillane PIA. Väga mõnus lõng heegeldamiseks! Kaelus venis kuidagi välja ja nii panin rindade alla paela ning kaelusesse heegeldasin väikesed lilled. Olen ise väga rahul. Nüüd alustan kotivahetuse projektiga. Idee on juba selginenud.
anne476 posted @ 12:10 - Link - kommentaarid (4)
02 Juuli 2006
Tänase suure töö tulemusena lisan veel ühe (viimasel ajal enim huvipakkuvas tehnikas) koti pildi. Eks see ole loomulikult vanutatud. Algselt oli heegeldatud ja siis 50 kraadi juures läbipestud. See on juba mu kolmas vanutatud kott. Plaanis on teha veel kaks. Kell on juba 1.13! Aeg tuttu minna!
anne476 posted @ 22:14 - Link - kommentaarid (2)
See mu suuremale tütrele tehtud lapitekk. Oli üsna lihtne tehnika, aga nõudis väga suurt täpsust!
anne476 posted @ 21:47 - Link - kommentaarid
01 Juuli 2006
See on minu esimene katsetus pilti ülesse saada! Olen siin keebiga, mis on õmmeldud paar aastat tagasi. Keebi alumine äär on lapitehnikas. Väga mõnus ja praktiline asi!
anne476 posted @ 20:11 - Link - kommentaarid (2)
365192 visitors