Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
12 Jaanuar 2007
Tere kõigile kes veel ärkvel!
Mul algas kaks päeva tagasi 39. eluaata ja sellega seoses on imelikud mõtted pähe turgatanud. Enda sisse vaadates tundub, et olen juba väga vana, tark ja elukogenud naisterahvas, aga pildilt vaatab ikka veel vastu avatud, optimistlik ja rõõmsameelne noor inimene....Huvitav oleks teada, kummana ma ennast rohkem petan?! Tegelikult on vist nii, et minus on ikka veel/juba mõlemat- nii kogenud naist kui ka tütarlast ja kui see peaks tõesti nii olema, siis on mul küll rõõm suur. Just selline ma tahangi olla!!!
Nüüd siis pilt minu sünnipäevatordist (noorema tütre üllatus!) ja minust koos mdm. Beadalotilt tellitud ehetega (olen nendega ülimalt rahul!!!).

Lisan veel ka oma viimase katsetuse käsitöövallas. Õppisin kuduma spiraalset Odessa mütsi. Lõng oli küll ilus,aga pisut liiga peenike (Päkapiku kingitus!) ja minul jälle vardad tsipa jämedad....aga siin ta on külgvaates ja pealtvaates. Ka pärlid on ennem lõngale lükitud, aga need kahjuks nii pisikesed, et erilist efekti ei anna. Nüüd plaanis teha sama müts pisut jämedamast lõngast ja kasutada ka suuremaid pärlmutter helmeid!
Kellel juhendi vastu huvi, pöörduge palvega Sweetpepperi poole!
Selleks korraks siis kõik- head ööd!
anne476 posted @ 22:30 - Link - kommentaarid (6)
04 Jaanuar 2007
Tere uut aastat! Täna on siis minu võimalus näidata teile oma uue aasta esimest tööd! Ja mul on hea meel, et see on just villatöö! Näete minu teist katsetust vanutatud susside vallas.Kudumine läks ladusalt, aga vanutamine oli vaevaline (alles teine katse õnnestus!).
Vanutamise juures on see huvitav, et olgu kogemusi kui palju tahes, ikkagi ei tea iialgi ette, kuidas protsess õnnestub! Põnev, aga samas ka riskantne tegevus! Seekord sai sussid noorem tüdruk:Panin nahad alla, et kauem vastu peaks ja nii libe ei oleks! Aga sussid meeldivad mulle hullupööra ja kindlasti teen neid veel!
Lubadusi uueks aastaks ei anna, aga tegeleda tahaks pisut pärlitööga. Olen seda kunagi ka õppinud ja isegi mõned loomad ning lilled teinud, aga ehted pakuvad rohkem huvi! Peatse kohtumiseni!
PS! Ootan ikka veel väga lund!

Küsijatele infot! Susside tegemise soomekeelne juhend on siin:
õpetus
anne476 posted @ 10:39 - Link - kommentaarid (14)
01 Jaanuar 2007

See on mälestus 4 aasta tagusest aastavahetuse pildist Tori Põrgus. Kuna selle aasta viimase päeva Tori oli vihmane ja porine, siis võtsin ühe vanema pildi, et selle taustal soovida teile kõigile lumerohket talve ja palju põnevaid tegemisi alanud 2007.aastal!
anne476 posted @ 11:35 - Link - kommentaarid (4)
365124 visitors