Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
20 August 2009
Taasiseseisvumispäev ja 2009.a viimane puhkuse päev!

Täna oli tore, päikseline iseseisvuspäev. Meie vallas toimus selle auks jumalateenistus Tori kirikus ja väike kontsert kooridelt ning Tori põhikooli tantsutrupilt. Kontserdilt saabudes läksime juhuslikult(Liisbeti väike vihje! )muuseumi aida juurde ja avastasime sealt väga toreda sõlgede ja vaimude näituse.
Pildilt on näha ka nende tööde autorid.Tonte on veidi näha järgmiselt kahelt pildilt, aga keskmine (see värviline!) on siiski inimene- Anne476!
Nendel piltidel on mul seljas vastne undruk st rahvuslikus stiilis seelik, mille õmblesin just selliseid üritusi silmas pidades! Ja tegelikult võib seda lahterdada ka "jäägid kasutusse" teema alla, sest seeliku alane triibukangas on jääk uuest triibuseelikust.
Mõtlesin, et panen selle selga ka 1. sept, sest minu klass on sellel aastal 9-ndikud ja minul ka veidi tähtsam päev.

Valminud on ka selle hooaja viimane kõlavöö, sest loetud päevade pärast lähevad teljed koolis kasutusse ja 8. klassi neiud hakkavad kõlavöösid meisterdama.
Tegin pildid oma hilissuve rõdukastide taustal, sest sellel aastal on nad mul tänu Bauhofi soodsatele päevadele imeilusad!Aga homme.....äratus kell 8.00 ja tööle !
Lambikuplite pilte tuleb veel veidi oodata, sest käsil on 8-sas st viimane!

Kohtumiseni!
anne476 posted @ 19:45 - Link - kommentaarid (3)
12 August 2009
Tere jälle!

Kõigepealt lisan täienduse eelmise postituse juurde. Murakd jäid näitamata! Oli ju neid sellel suvel erakordselt palju!Teisel pildil on mõned sinikad ka.

Nüüd siis tänane päev.

On vast alles ilm! Sajab, paistab päike, sajab, paistab päike, sajab jne
Hea võimalus natuke arvuti taga istuda ja ka blogi täiendada.

1. augustil oli meie valla Kodukandipäev Rätsepa külas. Mul oli seal kohe mitu rolli. Esiteks küpsetasime 1,5 päeva koos väiksema tüdrukuga ja müüsime siis vahvleid, pizzamuffineid. Lisaks oli karusmarju ja joogiks valmistasime kohapeal smuutit.


Teiseks panin kokku oma küla kohustusliku kultuuriprogrammi!

Fotod Eerika Nõmm
Igati tore päev oli! Toimus see juba 9. kord. Julgelt võib nimetada selle ürituse aasta tippsündmuseks!

Käsitöö vallas on see suvi kindlalt lambikuplite suvi. Hetkel on käsil 7-es ja üks veel vaja lisaks teha. Tellimus on esitatud ka 16 öölambi pitsile st tööd jätkub aasta lõpuni!
Kui kõik kuplid valmis saan, siis näitan ka pilte.

Valmis on saanud aga järjekordne kõlavöö....


..... ja telgedel on järgmine!Nendel telgedel(kiitus Tislerile!) valmivad vööd lausa muuseas, teejoomise ja vestluste käigus! Mustreid olen saanud Liisbeti käest ja viimased kaks vööd sellelt aadressilt- link
Lõngaks kasutan nii taimedega värvitut kui ka Leedu villast.

Viimane nädal veel puhkust ja siis tööle! Päikest kõigile puhkajatele ja uusi ideid juba töölenaasnuile!


anne476 posted @ 09:22 - Link - kommentaarid (12)
365192 visitors