Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
17 August 2008
Tere!
Oh milline augustipäev! Vanematele inimestele vist täiesti tappev, aga mulle ikkagi meeldib! Peaasi on, et on soe! Ja seda ta on!
Täna sai punased sõsterad ära korjatud ja mahlaks tehtud ning üle hulga aja tuli meelde kohe värskest mahlast mannavahtu teha. Oi kui hea! Millal teie viimati mannavahtu sõite?
Nüüd siis käsitööjuttu ka!
Täna valmis meie Lapsekäega kahepeale tehtud köögirättide komplekt, mille ta otsustas järgmisel kolmapäeval (20.VIII) peale 9-at oksjonile panna! Kellele meeldivad, olge hakkamas!
Kuna meil mõlemal oli vaja beeźi värviga midagi teha, siis otsustasime seekord äärepitse heegeldada. Sellised nad said:

Need on minu tehtud.
Ja see Lapsekäe ehk Meeri tehtud:

Komplektis näevad nad välja järgmised:

Pitside mustrid on pärit siit leheküljelt
Endal on ikka seelik tegemisel ja tegelikult tuleb alates homsest tööle minna. See tähendab, et veel täna pean selleks ettevalmistusi tegema. Kuri ja rumal õpetaja oli kolmele 8-nda klassi lapsele muusika hindeks kahe pannud. Nüüd pean seda suppi ise sööma st suvetööd neile organiseerima! Igal suvel mõtlen, et järgmisel aastal olen targem, aga ikka kõik ei õnnestu nii nagu planeeritud! Loodan, et vähemalt lapsed on puhanud ja hakkamist täis!
Kõike head teile ja jõudu hoidiste vaaritamisel! Kas metsas seeni ka on?

anne476 posted @ 17:20 - Link - kommentaarid (8)
08 August 2008
Tere!
Täna tuleb suht pildirohke postitus, sest mõned lubadused tuleb täita ja mõned uued asjad on ka valminud!
Alustan siis lubadustest!
Laadal müügilolnud sussid olid järgmised:Ei müünud tegelikult ühtegi paari! Nüüd plaanis üks paar neid susse Isetegija oksjonile müüki panna! Siin juures palun abi!Milline paar kõige rohkem huvi võiks pakkuda? Andke teada kommentaarides!

Väga hädas olin Värvispektri sinise kuuga. Hakkasin tegema kootud seelikut tütrele, aga muster ei klapi kohe totaalselt. Olen mitmed korrad juba harutanud (tegijad teavad, kui raske on pitsilist koekirja harutada, eriti kui üks ring on juba üle 600 silmuse!)!
Ennem harutamist nägi töö välja järgmine:


Nüüdseks on pool sellest ülesse harutatud ja edasi hakkan mustrit ise kombineerima! Jõudu mulle!
Ometigi oli ju sinist tööd ka vaja. Läksin niiöelda kergema vastupanu teed ja tegin ehtekomplekti (tõele au andes- munad veeretas väiksem tüdruk!).
Siin nad siis on:


Nagu kõike seda veel vähe oleks, hakkasin kuduma ka Pääsusaba ja eile sain selle viimistletud! Aitähh Mari- Marikesele mustri eest ning Leili33-le põhjalike selgituste eest!Tegelikult on üks suur töö veel tehtud, aga sellest räägiks augusti lõpupoole!
Hetkel jätkan sinise seeliku kudumist ja alustan Värvispektri beeźi!
Kaunist suve jätku kõigile ja käige kontsertidel! Toris olid eile Valgevene akordionistid (fantastilised!), täna lähen Kiri sõbrale! kontserdile Pärnusse, Siis tulevad veel Toris Chalice, Jäääär ning Robirohi. Ja tegelikult veel Koit Toome ka! Voh kus on alles suvi-oleks vaid raha, et kõigil neil kontserditel käia!
Kohtumiseni!
anne476 posted @ 11:00 - Link - kommentaarid (9)
365065 visitors