Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
29 August 2007
Tere jälle üle pika aja!

Vahepeal on nii palju tegemist olnud, et polegi mahti olnud kirjutada! Käsitööd teen küll loomulikult pidevalt, aga palgatöö võtab nüüd ka oma aja ja asjad ei valmi enam nii kiirelt!
Lõpetamata on endiselt Mystery Stole- projekt (koera saba on veel jäänud!) ja palju on teha igasugu kirjatööd (mida tegelikult silmaotsas ei salli!).
Siiski tundub, et viimaste nädalate tegevus on kõik ettevalmistus uueks projektiks! Nimelt ostsin siinse foorumi kaudu endale kangasteljed (tänud Liis 28-le!) ja nüüd tegelen lobitööga, et saaks need kooli ülesse panna. Varem olen kudunud kaltsuvaipu (2 suve tagasi) ja ka kiritelgedega köögirätte ning isegi külgkardinad (5 m), aga viimasest on küll juba hea 20 aastat tagasi! No küll ma tunnen ennast praegu vanana!
Nüüd võtsin raamatukogust õpikud ja alustan otsast peale lootuses, et kui miski on kunagi õpitud, tuleb see uuesti kergelt meelde!
Telgedest praegu pilti ei näe, sest need seisavad mul keldris tükkidena.
Näitan teile aga meelsasti oma oksjoniostu. Nimelt olen aili62 poolt kootud topi õnnelik omanik. Sain selle väga soodsalt (kahetsege, kes ei raatsinud rohkem pakkuda) ja minu seljas näeb see valja nii:

Kuidas tundub?

Et pika jutu juurde veel pilte lisada (mina igatahes armastan pilte vaadata!) lisan ka ühe neiu sünnipäevakingi:

ja pisut lähemalt ka:

Läksid need ehted mu noorema tütre sõbrannale sünnipäevaks (kusjuures pallid voolis ta ise!).
Sellega täna lõpetan! Ilusat õhtut ja kellel lapsed varsti kooli lähevad, teile kannatlikust ja mõistvust. Kooliskäimine on raske töö!!

anne476 posted @ 17:50 - Link - kommentaarid (14)
24 August 2007

Sain sellise kena tunnustuse osaliseks Liisbeti poolt! Kas ma seda ka enda arvates väärin on iseasi! Pole ju ammu enam postitanudki!
Ka mulle on aasta jooksul mõned blogid eriti sümpaatseks muutunud- näit Susa, leili33, Rees jne, aga tundub, et neid on juba kellegi teise poolt tunnustatud. Minu valik oleks siis järgmine:
annlaa,
bell,
moole,
meel,
musträstas (see blogi mu lemmik nr1!!!).
Loomulikult on ka veel teisi blogisid, mida alati loen, aga kõiki ei saa siinkohal ette lugeda (ehkki võiks ju!).
Üks uus lemmik on mul tegelikult veel- tööpink- aga tema postitab kahjuks ka väga harva!
Käsitööst niipalju, et valmis töid veel ei ole ja poolikuid ei taha näidata! MysteryStole võtab veel veidi aega, aga varsti näete tulemust! Pisut kannatust veel!
Nautige imelisi rohutirtsuseid augustiöid ja tundke, et iga hetk elu on elamist väärt!!!
anne476 posted @ 18:49 - Link - kommentaarid (1)
365124 visitors