Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
26 August 2006
Kuna uue töö valmimine võtab veidi aega, siis üks vanem töö vaatamiseks! Pildil on minu vanem preili minu tehtud pontsoga ja enda tehtud seelikuga. Seelik valmis kooli käsitöötunnis kevadel.

Pikisilmi ootan oma kotivahetuse kotti ja usun, et "kaua tehtud- kaunikene"!
anne476 posted @ 18:29 - Link - kommentaarid (1)
21 August 2006
Eelmise postituse õlasalli originaalpilt onsiin ja tööjuhend on siin Mobiilikoti tööjuhend on aga S6psi tehtud ja leiad selle siit
anne476 posted @ 06:00 - Link - kommentaarid
20 August 2006
Käisin kahepäevasel reisil Soomes ja valmisid sellised Isetegijatele tuntud kaks mobiilikotti- üks endale, teine kingiks! Tegin linasest niidist, üsna peenest ja sai täpselt paras minu klapiga telefonile.
Selle suve lemmiktöö on aga see õlasall. Kõigepealt eestvaates ja nüüd tagant.
Muster pärit loomulikult Internetiavarustest ja täpsemalt- Photobucketist. Lõng oli Harrietist tellitud Super ja Lätist ostetud Miya.Heegeldasin nr 3,5 heegelnõelaga.
Ja siin õlasall laialilaotatult. Kuidas meeldib?veel üks vaade
anne476 posted @ 15:31 - Link - kommentaarid (14)
11 August 2006
Tere! Kuna fotoka puudumise tõttu ei saa oma viimast vanutatud kotti (märssi) näidata, siis näitan esimest. Idee sain loomulikult Susalt! Siinkohal suur tänu talle vahva idee eest, sest praeguseks hetkeks on mul tehtud juba 10 kotti ja ideid on veelgi (näit merinolamba naharibadega kaunistamine). See kott on ainuke mille olen endale jätnud.
Kas tundub, et on midagi tuttavat?
Täna sõidan Tartusse vennale soolaleivale ja lastele kooliasju ostma (oh oleks ometi rahapuu!!!).
anne476 posted @ 05:29 - Link - kommentaarid (2)
08 August 2006
Täna valmis üks järjekordne vanutatud kott- seekord kukru moodi (tellimus sünnipäeva puhul), aga seda veel ei näe, sest ei ole endale veel raatsinud digikat osta. Näitan aga eelmist kotti, mis on senivalminutest (9 kotti?!) minu lemmik. Näha peaks olema nii eest kui ka tagantvaade!
anne476 posted @ 21:00 - Link - kommentaarid (4)
03 August 2006
Tuli meelde, et mul on veel näitamata vanutatud sallid, mis laupäeval said laadal maha müüdud. Ühel on veel hind küljes! Usun, et hind ja töö/vaev olid õiges suhtes! Rõõm on ka, et Kotivahetuse kott on omanikule meeltmööda. Hirm oli päris suur, et kas leiab rakendust. Tundub, et leidis!


anne476 posted @ 16:09 - Link - kommentaarid (3)
365124 visitors