Veel üks käsitöönarkomaan
Veel üks käsitöönarkomaan
Olen käsitööst täielikus sõltuvuses. Juba üle 40 aasta!
23 Aprill 2008
Tere õhtust!

Jüriöötuled ilmselt veel igas külas põlevad, aga mina sellel aastal (esimest korda!) tule äärde ei jõudnudki. Lapsed juba nii suured, et saavad ise käidud!
Käisin hoopis trennis.
Aga ega ma siis sellest ei tahtnud kirjutada. Tegelikult ikka ju käsitööst!
Minu nooremal tütrel oli täna tõeline üllatus, kui ta postkastist oma nimele pakiteate leidis. helistas mulle kooli ja ütles, et läks pakile juba ise järele. Tubli tüdruk!
Paki sisu oli väga tore !

Kootud seinapilt Lottega (väga ilus!), juukseklambrid (olid juba õhtul kasutuses), kleepsud (Hanna kogub neid tõesti!) ja mingid kommid, mida mina ei näinudki! Tütre sõnul olid nii head, et neid polnud võimalik õhtuni säilitada!
Aitähh tegijale, sest autorist mul aimu pole!

Valminud on ka kolmas õlasall! Ei ole veel nende tegemisest tüdinenud, sest neljas juba varrastel.


Seekord sai selline metsaroheline ja ilma narmasteta (lõnga kulus täpselt 200 g). Selle salli jätan vist endale!
Kaunist kevade jätku kõigile ja jõudu aiatöödel!
anne476 posted @ 19:42 - Link - kommentaarid (7)
08 Aprill 2008
Tere sõbrad!

Täna on jälle põhjust postitust teha. Kõigepealt seetõttu, et valmis Koduperenaise võrratu top! Ja ta tõesti on imeilus! Istub seljas hästi ning väga mõnus oli teha! Siinkohal suur, suur aitähh Koduperenaisele! Kindlasti teen suvel valmis ka gardigani! Ja soovitan ka kõigile teistele, kes pole seda veel teinud!
Siin ta on:Näidata tahan veel ka sellekevadist üllatust, mis kasvas minu naaberaiamaal (see on juba kaks aastat omanikuta ja söötis!). Need on väga ilusad topeltõielised lumikellukesed! Pole varem selliseid näinud! Panin toki juba juurde, et hiljem need välja kaevata ja oma aiamaale istutada! On ju ilusad?Nüüd uute tööde kallale! Ootel on uued värviüleminekuga sallid!
Jõudu ja päikest kõigile Isetegijatele!!!
anne476 posted @ 13:42 - Link - kommentaarid (11)
01 Aprill 2008
Tere õhtust!
Nüüd siis viimaks saan esitleda oma jaanuaris valminud suurt projekti- kampsun emale! Kuna täna on 1. aprill ja Värvispektri uus kuu alanud, on see võimalus käes!
Lõng millest kampsuni kudusin oli väga mõnus 50 % meriinovilla ja 50% akrüüli. Tellisin selle Karoliine Hõbelõngast ja lõnga nimi on Oslo. Väga mõnus ja soodne lõng kudumiks! Kavatsen seda lõnga veel kindlasti kasutada!
Ema oli väga rahul ning kampsun juba aktiivses kasutuses!
Kampsun ise selline:Praegu on aga varrastel mehe tädile (81.a) sünnipäevaks kootav vest! Loodan selle nädalaga valmis saada, aga siis......tahaks väga midagi õmmelda........ ja kõrte abil värvitav siidisall on ka väga ahvatlev.....ja Kingid lastele peaks teele saatma .....ja roosat värvi asja peaks hakkama välja nuputama ja kevadistel heakorra talgudel osaleda Soomaal jne jne jne

Plaane on palju ja energiatki jagub, sest kevad oma esimeste lumikellukestega minu aias (topeltõielised ja väga ilsad!) ning esimese grilliõhtuga sõprade juures on alanud! Hurrraaaa!!!!
Hoidke tervist, et saaksite seda tulemist kaua nautida!!!!
anne476 posted @ 19:21 - Link - kommentaarid (5)
365194 visitors