Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
26 November 2011
MEESTE ASJAD.Foto NAGI's: 100_5546-1Meestele on alati natuke igav midagi kududa või õmmelda. Rääkimata sellest, et suurte asjade tegemine võtab ropult aega – ei tohi ju nende toodete peale mingeid hiiri - kasse kududa ega aplitseerida, mis natukenegi lõbustaks või elavdaks „tootmisprotsessi“. Seetõttu tekibki neid isetehtud meeste asju majapidamisse nii harva. Samas pean oma mehe kiituseks ütlema, et „väikese särtsu“ elab ta üle.

Kui kevadel ta pluusile karu joonistasin, siis ainuke tingimus oli, et see poleks mingi vinnipuhh, kõiges muus olid mul vabad käed. Tookord tegin korraliku isakaru ja kõik osapooled olid rahul.

Seekord mul väga vabad käed ei olnud. Eelmisteks jõuludeks kinkisin talle kindad, mis on ühe Vormsi memme tehtud (vbl. ta polegi memm, ma lihtsalt oletan ). Sinna juurde oli nüüd mütsi vaja (olgem ausad – oli juba eelmine aasta ).

Kui mütsi tegemist alustasin, siis minu rõõmuks lubati seekord mõõdukalt punast värvi kasutada. Muuhulgas koosneb müts hiirehallist ja hiirevalgest lõngast.


Foto NAGI's: 100_5551-1Kuna kinnaste peal on sinine muster, siis mütsile natuke sinist triipu.Foto NAGI's: 100_5544-1Övkoos on mütsil vooder, nohh ma ütleks selline lumehelbe-lille- mustriga. Kui see härradele ei meeldi, siis olen valmis välja vahetama .
Foto NAGI's: 100_5553-1


Kui ma pildid üle vaatasin, siis ikkagi on igav. Ma ju räägin, et meesteasjad on igavad, vastupidi nende tegemistele .


P.s. Räägime korraks ka pildistamistingimustest. No need oli tänasel päeval "ideaased". Et selle koleda kunstvalgusega natuke hämada, tegid IKEA hiired natuke bäkki .


P.p.s Räägime ka sellest, et lõng pärineb Tartu linnast, Pulloveri poest (Leilile lehvitused!) ja lõngavööl öeldakse, et see on Rowani wool cottoni 50g tokk. Lõnga kulus veidi üle ühe toki. Ideaaaaalne lõng kudumiseks. Ausalt!
kirjutas Marmelaad @ 15:05 - Link - kommentaarid (21)
450155 visitors