Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
11 August 2011
PADJAD 3.

Seekord igavad toolipadjad.


Foto NAGI's: 100_5175

Kuigi minu jaoks nad pole igavad, sest mulle see riie jätkuvalt meeldib. Ostsin täiesti uued kardinad paar aastat tagasi kaltsukast ja kujutasin vaimusilmas neid oma maakööki rippuma. Kui nad aga rippuma panin, sai köök tume nagu rebaseurg. Seega tuli see ilus kangas teisiti ära kasutada. Kõigepealt tegin temast eelmisel kevadel väikese kardina kraanikausi alla.

meenutuseks....


Foto NAGI's: 100_5172-1Seejärel kujutasin ette, et teen nendest toolidele istepadjad. Nagu ikka, kujutlustega see eelmine suvi lõppeski.
No nüüd siis – peaaegu jällegi suve lõpus, said padjad tehtud. Urraaa!

Foto NAGI's: 100_5169-1

Foto NAGI's: 100_5170Ma arvasin, et lõikan riidetükid välja, panen need porolooni peale ja siis hipsti-hopsti kandin ääred ära ja valmis. Ei olnud mingit hopstit, sest oli julmalt raske samal ajal hoida porolooni surve all, õmmelda ja hoida õmblusi veel otse. Hetkel on mu käed ka muruniitmisest ja trimmerdamisest sellises olukorras, et kui rokkimiseks läheks, siis näiteks kätega ülespidi vehkida üldse ei saaks. No ma ei peagi ju rokkima ja patjadele õmblesin tagumisele küljele hoopis peidetud ava, kust porolooni saab sisse toppida.

Foto NAGI's: 100_5182


Lisaks tegin korralikud pesuõmblused, et saaks ikka katteid pesta ja üldse tegin kõike väga korralikult . Sest ma ei viitsi aasta pärast jälle uuesti neid õmblema hakata. Täpselt nii kaua pidasin vanad poest ostetud toolikatted vastu. Pähh!


Vanad... ja uued

Foto NAGI's: 100_5179 Foto NAGI's: 100_5180


Mis mulle selle riide juures meeldib, on piltide juures olevad lustlikud pealkirjad, mis tõsiküll on in ingliš, aga ikkagi...
„hogs in heaven“ (põrsad taevas), kus sead vallutavad maisitünni, no ma oleks ka seitsmendas taevas kui saaks küünarnukkideni kartulisalati tünni ronida...

Foto NAGI's: 100_5176-1


või „good things come to small pakcages“ (head asjad saabuvad väikestes pakendites ),
selle all mõeldakse väikesid jänesepoegi, kes emajänesele on „saabunud“, no ja inimestele toob ka ju kurg väikeses pakendis maailma parima „asja“, eksole.

Foto NAGI's: 100_5177


kirjutas Marmelaad @ 10:08 - Link - kommentaarid (19)
443982 visitors