Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
25 Detsember 2010
JÕULUNÄDAL.
(kirjatükk, mis sisaldab igavaid lumepilte ja on lihtsalt üks heietus – lugemise ajal haigutamine lubatud)Kuna jõulupeod, erinevalt sünnipäevapidudest, ei ole aasta peale laiali hajutatud, oli viimase nädala igal õhtul „väike meeleolukas jõulupidu“. Minu „negatiivsete sõnade ja tegude TOP 10-s“ asub päris esimeste seas sõna: „kiirustamine“. Paraku seda kiirustamist oli siiski palju. Kiirustades ei saa mõnuga eelolevale peole mõelda, ei saa korralikult riideid valida ja ehteid komplekti ajada, kiirustades ei saa ilusaid kinke pakkida ega ilusat lauda katta, kiirustades ei saa sõbra juures jalga kiigutada ja lobiseda. Õnneks balanseerisin „hea ja kurja“ vahel – kõik laabus suhteliselt kenasti.

Kui me elaksime Hispaanias, siis oleksid allpoololevad pildid võibolla rõõmsaks üllatuseks – lumelabidat filigraanselt käsitleva eestlase panevad need ilmselt ükskõikselt õlgu kehitama. Mõned lumepildid panid mind siiski natuke rõõmsamalt kulmu kergitama.


Valgejänese suured jäljed...

Foto NAGI's: 100_4344-1

...ja tema teekond....teise valgejänese juurde

Foto NAGI's: 100_4345-1

Sädelev lumepõld ...


Foto NAGI's: 100_4346

...ja lumeaas


Foto NAGI's: 100_4342


See pole mingi avastus , aga tamm ON pooleldi igihaljas puu – vastasel juhul loovutaks ta oma lehepuntra tuulele nagu teised „normaalsed“ lehtpuud.


Foto NAGI's: 100_4350


Ühest hekiaugust mööda sõites, palusin Antsul tagurpidi käik sisse panna , et teha ehtne „Kalamehe Jõulud“ piltpostkaardi võtte .


Foto NAGI's: 100_4348


Järgmised kaks nädalat ootavad mind eriliselt head asjad:
-pühade lõppu ootav pakk postkontoris
-hommikune voodis laisklemine ja pikad hommikukohvid
-kudumine ja totrate vanade kordusfilmide vaatamine
-heade sõpradega pikad ja mõnusalt unised lõunasöögid
-ja lõpuks ometi algas minu kevadeootus ja sümboolne pakitud maalemineku kott on valmis

Kõike kaunist jätkuvaks jõuluks !


kirjutas Marmelaad @ 18:35 - Link - kommentaarid (18)
470095 visitors