Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
23 Mai 2010
KUS HUNDIST RÄÄGID.....

Kui ma esimest korda seda kampsunit eksponeerisin, intrigeeris Sokike sinna ka Tineola bisselliellat (koiliblikat) tikkima. Olla juba vanas Muhus seda tehtud.

.....SEAL HUNT ONGI KOHAL......

Ühel päeval nägi Ida esikus koiliblikat. Hästi vilgas ja erutunud – kätte me teda ei saanudki. Ei näidanudki ennast rohkem sellel päeval, kuigi sättisin ennast tooliga esikusse koivalvesse, ahvatluseks kudumine põlvedel (meelitasin nagu koera vorstiga). Kobistasin läbi kõik kapid – ikka ei midagi.

Nädala pärast nägin ma teda just siis, kui olin uksest välja astumas ja oli kole kiire. Süda tilkus verd, et see väike sitapea (palun vabandust väljenduse pärast, aga see ta ju on) jäi mu koridori tiirutama ja maiustama. Ida muidugi küsis iga päev, et mitu kampsunit see koiliblikas juba nahka pistnud on.

Veel nädala pärast viisin paela tikkimisele. Tineola bisselliella. Ja ostsin koipeletus kapslid.

Siis sain paela kätte.

Järgmisel päeval sain koiliblika kätte.

Ja teate kuskohast.... Enda kõrvalt laua pealt, kus lebas Ida uus müts.Milline ülbus. Alles kootud (vt. eelmine postitus). Jätsin mütsi nähtavale, sest tahtsin värvikombinatsioone sallile sobitada.

Siis ma googeldasin koiliblikat. Vastuseks sain, et koiliblikaid on mitut sorti. Üks sort sööb korrapäratud augud, teine korrapärased....apppii! Olete oma kappi vaadanud – kas teil on korrapärased augud või korrapäratud?Foto NAGI's: 100_3542Kui minu nimele oleks punane rist peale tõmmatud, siis ma teeksin sellest omad järeldused. Aga need koipurakad – tea, kui palju neil mõistust on? Võibolla sellel natuke on, kes korrapäraseid auke sööb (ikkagi mingigi ilumeel). Igatahes hoiatuseks....Foto NAGI's: 100_3540see hoiatusmärk asub siis keset selga.


Ka võilill on nüüd lõplikult vormistatud...


Foto NAGI's: 100_3551-1


Foto NAGI's: 100_3545 Foto NAGI's: 100_3547-1

Foto NAGI's: 100_3548 Foto NAGI's: 100_3549


Rohkem sellele kampsunile tikandeid –aplikatsioone juurde ei tule. Vint on niigi üle keeratud (see kruvi oma, mitte lind ).
P.s. Ja Sokike....Huntidest rohkem ei räägi!

kirjutas Marmelaad @ 13:01 - Link - kommentaarid (25)
448081 visitors