Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
08 Detsember 2009
...järg tikkimisjutule PREILI SHMIDT LÄKS UISUTAMA.


...Äkki külvas uisutajate seas segadust üks karvane olend, kes ootamatult jääle ilmus. Algul arvati, et see on lund rookima tormanud kojamees ( kes tavatses kanda räbaldunud jänesenahkset kasukat ja kelle jalad oli lapsepõlves põetud rahiidi tõttu lühikeseks jäänud ning kõveraks kasvanud (valguvaene toit, vähene valgus keldrikorteris ja läbipõetud düsenteeria).
Aga peale hoogsat sööstu läbi noorhärra Müllersoni hargivahe (tegemist ju pika noormehega), oli kõigil selge, et see on hoopis hiigelsuur jänes, mitte luider kojamees.

Foto NAGI's: 100_2882-1


Kass Miisu, kes oli juba maha rahunenud (Muri oli lahkunud) ja hakkas vaikselt mööda Müllersoni selga ennast maha vinnama, tardus uuesti himupoosi ja kasvatas saba kaks numbrit suuremaks.
Hiigelsuur jänes pikalt liuväljal aega ei veetnud. Peale mõningast segadusekülvamist hüples ta metsapoole tagasi. (Kas ma jätsin ütlemata, et liuväli asus metsaveerel ).
Heakene küll. Aga ega kaksikuid ometi üksi (kaksi) kodunt tulema lastud. Loomulikult oli nendega kaasas ka proua Kuslapuu ise (selle Villavabriku direktori abikaasa). Proua Kuslapuu on kodune proua, kes vahelduseks kodusele ilusaksolemisele proovis vahepeal ka jääl kenasid uisukaari võtta.


Foto NAGI's: 100_2888-1

Nüüd oli jääl juba päris suur seltskond...

Foto NAGI's: 100_2881-1

Algul jäi vist seegi mainimata - preili Shmidt on nende armsate, põikpäiste kaksikute koduõpetaja.

Vastused „vaatajakirjadele“:
1.Ei ole ratasklošš seelik (eelolev pildimaterjal tõestab seda).
2.Esimene lehekülg e.(esimene külg) seelikust on nüüd tikitud. Teine lehekülg tuleb ikka ka .
3.Seelikumaterjalist: 75% Wolle ja 25% Polyester, aga jätab vildise mulje ja mõnus on tikkida.
Seelik on voodriga. Niisiis soe ja talvel kantav. Ja loomulikult võib igaüks oma jutu seelikuäärele tikkida)
4. Seelik oli ostes (odavalt! 75 EEKU) hiigelpikk. Jupp maha lõigatud, alla õmmeldud imeliku ja mittevajaliku negližee sats ning peale kaunistuseks lillepael .
kirjutas Marmelaad @ 10:17 - Link - kommentaarid (12)
468902 visitors