Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
23 September 2009
PIPI.

...minu lahutatud naine,
tuli jälle tagasi,
sest ta oli unustanud
valehambad kummuti...
/Pipi Pikksukk
/

Lapse kooliminekuga kaasneb lisaks koolikoti ostmisele ka sussikoti soetamine. „Soetama”– tähendab – minna poodi, jätta letile mõnedkümned veeringud või võtta õmblusmasin ja vuristada kott ise kokku. Kuna ma teile seda juttu siin kirjutan, siis arvata võib, et viimane variant läks käiku. Olen nüüd mõned nädalad küll hilinenud ja lapsel ripub garderoobi nagis kilekolekott, aga parem hilja jne...

Idale on alati meeldinud sellised toekamad nukud ja muinasjututegelased. Pipi nende hulgas (aneemilised Barbied pole ka minu maitse). Koolikoti valis ta ka Pipiga. Sussikoti taustariie oli mul ammu valmis mõeldud, dekoratsiooniga oli väike tõrge. Aga siis meenus, et suvel Polkovnikuga Pärnu kaltsukaid tuulutades ostsin ühe mõtetus suuruses Pipi padja (täpselt nii suur ta oligi kui nüüd seal koti peal). Harutasin ülesse ja nüüd sai sussikott koos koolikotiga kenaks komplektiks.

Foto NAGI's: 100_2495

Pildil kena pärastlõuna erinevate põlvikute ja ema kingadega. Ida küsis, kas homme võib kooli ka niimoodi minna.
Ei või. Paraku.


Foto NAGI's: 100_2506-1

Foto NAGI's: 100_2499-1Algselt plaanisin väiksemat kotti, aga siis tuli peale perspektiivitunne ja tegin ikka suurema. Et mahutaks jalanumbreid papust-paadini. Loodan, et kott peab ikka garderoobivägivallale vastu.

Aga jah, voodriga on ta ka...

Foto NAGI's: 100_2496

Nojah ja igale kooliasjale pidi nime juurde panema, sest pidavat "kõndima" minema...

Foto NAGI's: 100_2505


Kehaline kasvatus ootab ka kotti.

kirjutas Marmelaad @ 13:29 - Link - kommentaarid (20)
467395 visitors