Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
17 September 2009
LINNUD
ehk
Marmelaadi lähetamine maalt linna...

Ma olen nüüd linnas (või siis suuremas asustatud punktis) tagasi. Nagu igal sügisel.
Mu sõbrad ikka aeg-ajalt küsivad, kas ma päriselt maale ei tahaks kolida. Ja kas mul pole kahju ära tulla, kui maal alles sügislilled õitsemishoos, õunapuud õunahoos ja ploomid ....ka hoos.
Ei ole kahju. Praegu. Kunagi ma jään.
Ma olen neid rännakuid korranud sünnist saati. Ikka kevadel maale ja sügisel tagasi. Kohvriga. See rännumuster on minusse sisse kodeeritud.
Nagu lindudelegi. Nemad ju ka tulevad ja lähevad. Äkki ma eelmises elus olingi lind. Mulle meeldib kohvrite pakkimine. Õhin minnes ja tulles. Aga siis mis lind? Ma kardan ju kõrgust. Unes ma lendan ja riivan näpuotstega vett ja maad. Siis ma ei karda.
Võibolla olin linavästrik või siis äärmisel juhul pääsuke. Nemad oma pesa väga kõrgele ei tee. Kurg kindlasti mitte ja varesena ma kohe üldse ennast ette ei kujuta. ..

Hakkasime salle ja mütse sügis- talviseks hooajaks komplekteerima. Üks sall oli Idakesel puudu.
Muhu- invasiooni käigus sai soetatud üks kena- värviga poolitäis lõnga, sellest sall valmiski. Tegemist villase lõngaga, mis teadupärast vastu nahka hirmsasti sügeleb. Sellepärast sai sallile vooder pandud, ikka värve ja vorme jälgides. Nüüd on mõnus-mõnus.

Foto NAGI's: 100_2486

Foto NAGI's: 100_2487

Foto NAGI's: 100_2489


Ma enam ei teagi, kellel nendest aplikatsioonidest lõbusam on (vahel tundub, et ainult mul endal ), tegin salliotstele linnukesed. Need on täiesti kohalikud Marmelaadi muinaslinnud, kuhugi ei lenda ja kohvreid ei paki.

Selline sallijupiga postitus seekord...kirjutas Marmelaad @ 16:39 - Link - kommentaarid (22)
467513 visitors