Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
27 Juuli 2009REISILE.


Reisile minnes on naisterahvale kõige olulisemad: sihtpunkt, transpordivahend ja RIIETUS.
Kuna üks väike käsitöine reisjupp ootab nädalalõpus ees, siis minu riietus on selleks igati kõlbulik. Eelkõige käib jutt lapiseelikust , millega saab ka põllupeenrale istuda, jalad .....alla kerida, moosi peale ajada, pikki hüppeid teha - ühesõnaga - korralik riidetükk.

Teisalt saan ehk ka Muhvi lapiprojektis, millesse ennast osalema olen möllinud, nüüd linnukese kirja (või käe valgeks või nina värviseks).
Lapid on lõigatud 10 x 10, kasutatud erinevaid kangajuppe (mis on niigi ilmselge), aga õnnetuseks ka erinevaid materjale, mis venisid nii-ja naapidi, eriti niipidi. Seetõttu ei sattunud ka lapinurgad alati kohakuti. Satsidevaheliseks porteks kasutasin ühe vana kleidi pikitriipe. Minu seelikul on nad nüüd ristitriibud. Seelikul on ka vooder, sest kõik ääred pole ooverdatud ja nii jääb pahupoolelt korrektsem mulje.
Et edevusele veel vunki lisada, panin allaäärde punase broderiipitsi. Ja täiesti juhuslikult olid mul kapist võtta lapitennised, millel isegi mõni mustriruut seelikuga identne.

Foto NAGI's: 100_2272


Reisida võiks paadiga. Ja see on kõige parem paadi ootamise poos...

Foto NAGI's: 100_2188

Aga ka niimoodi......kohvriga hääletada, kus on käsitöö- ja mukivahendid....

Foto NAGI's: 100_2190

Kui paadiga ei saa, võib demonstratiivselt jälle pikali visata....

Foto NAGI's: 100_2217

Siis lillepõõsas lillelisi mõtteid mõelda....

Foto NAGI's: 100_2206Ei saanud jätta kasutama võimalust teha õues, ilusa päikese ja mõnusa tuulepassaadiga pikka pildijoru. Talvel seda võimalust ju pole. Siis heidad kampsuni köögipõandale ja klõps!

Fotograafiks oli naabri- Miranda ja selle pildi, kus kahekesi kohvritel istume, tegi Laura (tema jh, kellest eelmine fotosaaga).
Kohver ostetud Pärnu Hansalaadalt.

Ahoi!

kirjutas Marmelaad @ 14:31 - Link - kommentaarid (28)
470334 visitors