Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
27 Mai 2009
ESIMENE LÕPETAMINE.


Täna oli minu tütre esimene lõpetamine. Ta lõpetas lasteaia. Kas tuleb veel lõpetamisi, sõltub juba temast. Ja minust. Ja meie perest. Sest see, mis on nüüd omandatud (mõtlen väikese inimese kohusetunnet, valmidust teadmisi omandada), on nagu väikene vundament. Kas see vundment peab vastu kooliteadmiste pagasi lisandumisel – see paistab. Õnneks on sinna nüüd aega. Või ei ole. Jalg kasvab kiiresti, samuti see vahva tüdruk, kes nendega astub. Kiirelt.

Foto NAGI's: 100_1849

Aktus oli ilus. Vahvad laulud, luuletused. Tänati vanemaid. Sain minagi oma 15 minutit kuulsust saalitäie rahva ees. Tunne. Nagu oleks ise jälle laps ja seisaks kõigi ees, jalg värisemas. Olen natuke neid aidanud oma käelise iseärasuse tõttu. No et natuke joonistanud ja natuke kuulutusi teinud ja mingil ajal ka rühmade logod välja mõelnud.

Kasvatajatele sai kingituseks minu tehtud rühma logo tikitult saunalinade peale (mina ei tikkinud, küll sain nüüd selle tikandi faili endale, et nagu autor võinii ):

Foto NAGI's: 100_1853

Saali seinale tegin ka lepatriinusid – ikka igale oma nägu ja tegu – nagu nad seal rühmas olid. Igaüks sai oma nimega triinu koju kaasa. Mälestuseks.

Foto NAGI's: 100_1859

Elagu vaheaeg ja pikk suvepuhkus!!!

P.s. Suured tänud Lõokesemutile alias Kissule, kes kiirelt ja operatiivselt tikkimistööd organiseeris ja siis öötundidel oma tütre peokleiti õmbles. Mis sai muide hiiglama kena.

kirjutas Marmelaad @ 18:05 - Link - kommentaarid (19)
468827 visitors