Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
24 Märts 2009
MAGDA-ELOISE TOLMUKAS

Pärineb kuulsate Rasputini jäneste suguvõsast. Kui Magda-Eloise sündis, oli eriliselt viljakas porgandiaasta. Kõik seemned, mis maha pandi (ka till, hernes, kartul jne) kasvasid porgandiks. Ka õuna- ja pirnipuud olid porgandeid täis. Väike hambutu Magda-titt jõi palju porgandimahla, ka hammaste kasvades polnud söögiprobleemi - lõputud porgandiväljad aitasid.
Magda kasvas tugevaks, pikkade hammaste ja suure jalaga jänesenoorikuks. Tema kenad figuurikumerused äratasid paljude külapoiss-mees-jäneste huvi.


(Kuna IT-s on valdavalt naised, siis palun abikaasadel, kes siiski mingil põhjusel Magda pilti piiluvad, käed silmade ette krabada.)


Niisiis, ühel päeval sai kaunis Magda-Eloise aru, et on kätte jõudnud valikutepäev. Parajasti toimusid Porgandiküla ja Kapsalinna iga-aastased pööripäeva pöörased kevadpäevad. Milline päev võiks olla veel parem, et valida endale tubli peig. Jah, just ise valida, sest Magda – Eloise oli alati ISE endale kõike valinud. Treeneri, käekoti, juukselõksu, ridapeenramaja porgandipõllul.
Kuuldused tublist GüntherPaul Tuvilõpusest olid jõudnud iga pruutis jäneseneiu kõrvu. Kevadpäevadel ristusid Magda ja Güntheri pilgud. Siis kõrvad. Siis käed.


Siis haaras Magda ta sülle.


Siis pillutas Güntherit ühelepoole ja teiselepoole- nagu lemmikporgandit....

Foto NAGI's: Tantsuringil

Aga..... Miski oli vale. Alguses tundus, et Magdat häirib Güntheri võõrapärane aktsent, ka joodeldas va trakspüks liiga kõvasti. Hiljem, hommikupäikese käes läksid Magda silmad lahti. Süütu Saarejänes Gertrud, vaga vesi, sügav põhi, oli oma malbe pilguga (oma ema ägeda utsitamise saatel) Güntheri ära võlunud.


Kas Magda leiab oma õnne? Kas Günther joodeldab liiga kõvasti? Mida tegid tuukrid Kaubamajakas? Kas Gertrudi ema vaevleb süümepiinades, kui Madga oma kerega tuhvlialuse-analüütiku Berthold Grassi katki teeb? Hommik on õhtust targem. Viska tänasida jänesida homse varna.
Sellest, mis veel Häärberis toimus...

Lisa: Jagades elukogemusi Magda-Eloisele, soovitasin siiski valida peiuks nirult asteenilise kehaehituse, aga sorava jutu ja harmoonilise hingeeluga Berthold Grassi.
Meie "naised omavahel" arutelu

Foto NAGI's: Magda ja Marmelaad

Ja tubli Berthold Grass

Foto NAGI's: Berthold 008

Ilmselt tulevad lähipäevil pulmad, sest on ju märts jäneste pulmakuu (siis helisevad jääpurikatest pulmakellad ja pajutibudest tehakse pulmaväravaid). Loodan, et ka teiste pruutis jänestepreilide kosjad saavad lahendatud ja see salakaval saarejäneski lõpuks mehele.

Aga pärast suurt sebimist ja vaidlemist (kes kellega, miks, kuidas, kas tõesti) sõitsime Magda-Eloisega maale ja siin on meie "17 kevadist hetke" lumikellukestega

Foto NAGI's: 000_0019

Otsige teiegi oma kevadisi hetki!
Kohtumiseni!________________________________________
Feier laut! Mit Musik vom Windows Live Sky Drive. Hol' dir jetzt 25 GB Speicherplatz!
kirjutas Marmelaad @ 22:26 - Link - kommentaarid (10)
468755 visitors