Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
15 Veebruar 2009
HOIATUSVEST JA MÄNGUVEST
(mõned tööd veel enne Isetegija perioodi)


Loomariigis on KOLLANE-MUST kombinatsioon hoiatus. See värvikombinatsioon hoiatab terava nõela, teravate hammaste või mürgidoosi olemasolust. (Mesilane, herilane, tiiger, madu ja ka teeparandustööd).
Kui on "ebamugav" koosolek v. kokkusaamine, kus tuleb ette ka ” teravusi ”, panen lisaks ontlikule mustale sellikule ja valgele pluusile selga HOIATUSVESTI.

Siin ta siis on (lõnga ei hakka kirjeldama, kõige tavalisem (Prisma lõngalett). Kudusin käeauguni palmikud, mis kenasti taljet rõhutavad. Kollased kivid on "Saanast" (Pärnu mnt. nööbipood ). Must on vist väga fotovaenulik värv, korralikku pilti vestist ei saanudki.

Foto NAGI's: 100_13621


Kui kaks aastat tagasi tütrega Muumimaal käisime, oli selge, et siit tuleb temaatiline vest. Ei mitte lapsele, vaid endale. Minu jaoks on muumitrollide seiklused nagu "Kevade" film. Lõbusad ja turvalised, ainus etteaimamatu tegelane on My (”Kevades” siis Toots). Kuna tunnen selle tegelase vastu suurt ja sooja sümpaatiat ( ütleme siis nii, et olen täiskasvanud My), siis kudusingi "sõbrapildiga" vesti. Mustri sain Liivia Kivilo "Piltkudumite" raamatust 1995. Selle vesti panen selga laste sünnipäevadel, või minnes Nukuteatrisse, või külla kus on lapsed. Ja ei mingit võõrastamist.
My vesti mustris kasutasin taotluslikult veidi jämedamat ja ka sellist krussis lõnga, mis teeks pildi veidi ruumilisemaks. Kontuurid ja tikandid musta lõngaga.

Foto NAGI's: 100_1358

Foto NAGI's: 100_1359

ja seljatagant näeb ta välja NII:

Foto NAGI's: 100_1360

Signaalidest riietumisel veel niipalju, et mõned aastad tagasi, kui mu truuks sõbraks oli veel vana WW Passat, pidi ju ikka aastas korra temaga ülevaatusel käima. Kuna ülevaatuse aeg oli suvel, siis selleks puhuks oli mul "relvastuseks” (loe: et ikka läbi saaks) ROOSA pluus, mille ette HELESINISELT kirjutatud "blond" (selline barbie look). Riietus määrab käitumise. Juhtus nii, et ka mina elasin oma rolli sisse - jättes koju tehnilise passi A poole, lisaks ka B poole(siis oli veel mõlemat vaja) ja et teguviis ikka täiesti "stupid" oleks - ei võtnud ka lube kaasa. Tegelikult olin ahastuses, sest olin maakodus ja see ülevaatuspunkt asus 80 km kaugusel. Lugu lõppes sellega, et tõin teise ringiga kõik vajalikud paberid ja asutigi autot kontrollima. Kõik üle vaadatud, seletati mulle siis ettevaatlikult ja sõnu püüdlikult artrikuleerides et:" tagumine vasakpoolne numbrituli ei põle". Ja et asi kindel oleks (omg) NÄIDATI mulle, kus pool see asub).Hea, et ümber vasaku käe paela ei pandud, et teaksin mehele rääkida, mis autol viga on.
Ma pidin selle loo teile ikkagi rääkima, sest suhtumine võib vale riietuse juures ikka täiesti absurdseks minna.Ja vastupidi....

Tahaks ka osaleda projektis " lõpetame pooleliolevad asjad", aga enne pean kuulutuse "Ostan aega juurde" välja panema. See keskkond on vist vale koht sellise kuulutuse jaoks. Ilmselt Delfi!

P.s.minu abikaasa tuleb homme koju (ta on ära olnud 6 nädalat) ja ei oma vähimatki ettekujutust, mis "sekti" ta naine vahepeal astunud on. Minu blogi saab teisipäeval 1 kuu vanuseks (nii noortel on ju iga kuu sünnipäev!) ja mul on blogilugejaid olnud praeguse seisuga 6212.
Kui ma seda rahvaarvu grupina püüan ette kujutada, siis on seda ikka väikene külatäis rahvast (näit.Midsomer)
Ja siit moraal: Mehed, ärge jätke naisi kauaks üksi koju (lastele võid ju teabmis muinasjutte oma tegevuse kohta arvuti taga olemisest hämada).

Vot selline öine jutusööst sai nüüd siia kirjutet.

Märkmed endale:.
Pooleliolevad tööd:
Rowani kampsun (mina kutsun teda nii): valmis on 2 mansetti ja veerand tagaosa.
Tütrele kassivest : valmis on esiosa.
Peasolevad tööd ja unistused vist ei kuulu pooleliolevate asjade hulka

Ja võtan ikka teema korralikult kokku ka: kui herilane ja tiiger väljendavad oma iseloomu püsivat tooni kehakattega, siis inimesele on antud võimalus oma iseloomu ja meeleolu varjata erinavate rüüde ja maskide taha. Kui tiigrit nähes on ainuke mõte – jookse! Siis inimtiigrit, kes on selga pannud süütu valgejänese kostüümi, kohe ära ei tunne.Loodus on õiglasem, Nad hoiatavad ette. punkt.

(ja nüüd ruttu käpikud kätte!).
kirjutas Marmelaad @ 19:11 - Link - kommentaarid (14)
436273 visitors