Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
04 August 2013
APRILL, JUUNI, JUULI
Foto NAGI's: 100_7425
Mul on maal kaasas pooleliolev kudumine ja õmblusmasin ja niidid ja nõelad….aga ega ma neid puutunud ei ole (va. koristades).

Mõtlesin tegelikult, et enne kui ma midagi sellist ei tee, mis kvalifitseeruks sõna „käsitöö“ alla – ma siia ei kirjuta. Siis aga vaatasin, et mõned inimesed ikkagi käivad seda blogi külastamas ja (mõtlesin, et) äkki nad mõtlevad, et ma ei teegi enam üldse midagi (ja lõpuks enam ei käigi mul siin külas, mis oles ääretult kurb) – niiet kirjutan ikkagi paari reaga (ka iseenda jaoks), millega ma oma aega surnuks olen löönud.


Mõned väikesed pildid „Mesimummile“olen teinud.Need hakkavad sügisel riburadapidi jälle „Tunne iseennast“ lehekülgedel ilmuma.


Kõigepealt siis teemaks: kui–ma–midagi-söön–kuhu–see- kaob-ja-kuhu–lõpuks-jõuab?Foto NAGI's: 100_7392 Foto NAGI's: 100_7391


Samuti tuleb juttu nahast, karvadest, nahavärvustest jne.Foto NAGI's: 100_7472ja sellest et beebid on ilusad, sildedad ja neil on ainult mõni väike karvaude, samas suurtel inimestel (eriti isadel) võib olla päris palju karvu – aga kindlasti pole ühelgi isal niiipalju karvu, nagu oraval.


Foto NAGI's: 100_7468


Siis teen töid veel ühe konkursi jaoks, aga neid ma kahjuks praegu näidata ei saa. Kui kõik läheb edukalt – siis võibolla edaspidi sellest põgusalt ka siin blogis.

Pildistasin kevadel Berliinis Martin Kippenbergeri näitusel üht mõttetera, mille järgi nüüd joondun...
Foto NAGI's: 100_7234Ta ise nägi välja selline /nüüd on ta surnud/, aga muidu – äge mees (ja kunstnik) oli !
Päris paljude piltide peal on ta selliste kaenlaauku tõmmatud bokseritega (ilmselt väike fetiš) .

p.s. panen siia näituse lingi, kuigi keegi plaanib praegu Berliini sõita, siis veel jõuaks näitusele - kui tahaks...
http://www.hamburgerbahnhof.de/exhibition.php?lang=en&id=39503Foto NAGI's: 100_7220-1Mõnest eestimaa suvisest näitusest ka.
Käisime Ida ja ühe toreda blogisõbraga Lastekirjanduse Teabekeskuses lasteraamatute illustratsioonide näitusel. See näitus on kindlasti lastele põnev vaadata (kuidas need pildid ikkagi raamatusse saavad).Foto NAGI's: 100_7396


Peale selle käisime vaatamas Tornide väljakul näidisaedada näitust.


Meile mere äärde selline aianurk täiesti sobiks…Foto NAGI's: 100_7408Ja siis sõime makroone. Või vähemalt arvasime, et sõime….sest kui hiljem sain maitsta Angeelika Kangi makroone - sain aru, et eelmised olid maitsestatud beseed, aga tema omad olid tõelised.
Foto NAGI's: 100_7397
(siin pildil on maitsestatud beseed, mitte makroonid Viimase pildi pealkiri on „et need kosjaskäigud ka ei lakka…“
Foto NAGI's: 100_7466Ma vist seekord lõpetan, mõned toredad pildielamused jätan järgmiseks korraks.
Nautige suve!kirjutas Marmelaad @ 20:42 - Link - kommentaarid (8)
468662 visitors