Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
23 Detsember 2012
24.ndaks 24.ndal tunnil...

ehk kingitus, mis valmis viimasel minutil.

Kõik kingid on tegelikult ammu pakitud ja libisevad õigeks ajaks kuuse alla.
Aga Ida kingitusele (uuele käekotile) olin endale, (ja ka mõnedele usaldusisikutele) lubanud ühe vidina ise juurde teha (ripatsi moodi asja). Nagu ikka - tegemine venis ja mitte sellepärast, et aega polnud, vaid lihtsalt...


Foto NAGI's: 100_6968Vahepealses etapis mulle miski enam ei meeldinud ja polnud üldse kindel, kas kingitus valmibki. Täna hommikul mõtlesin, et teen vähemalt lõpuni, ju siis paistab.
Valmis tegemine pole sugugi lihtne, kui tulevane omanik kogu aeg köögi vahet sõelub (kus sina parasjagu tikid), hoidsin igaksjuhuks ühe suvalise riidelapi parajal kaugusel, et saaksin sellega hämada.
See asi, mis õnneks valmis sai, on Väike Öökull. See lind on viimasel ajal Ida lemmik olnud.


Foto NAGI's: 100_6974-1Vanaema kingitud rahakotiga tahtis ta sünnipäeva aegu magama minna. Ja mitte sellepärast, et hiigelsumma kaisus imelisi unenägusid näha, vaid hoopis öökullide pärast, mis rahakoti peal istusid(vad).

No ma ei tea – selline ta tuli. Eks siis homme paistab – kas minnakse käekotiga (ja minu öökulliga) õhtul voodisse või mitte.Foto NAGI's: 100_6977-1Loomulikult huvitab ju kõiki, milline on Väikese Öökulli tagumine külg . Ei ole seal midagi olulist - lihtsalt väike sabajupp, nagu ühel noorukesel öökullipojal olema peab.Foto NAGI's: 100_6978-1Sellise, veidi ebasündsa pildiga ma oma selleaastased postitused ilmselt lõpetangi (kui just ei tule mingit hullu loomingulist puhangut) .


Seega...
Häid Jõule!
Head Uut Aastat!kirjutas Marmelaad @ 22:30 - Link - kommentaarid (21)
468533 visitors