Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
31 Oktoober 2012
„KAS NII ROOSA...
et hambaplommid kukuvad lahti?“: küsis minult Käsitööjaama Liina, kui otsisin Ida mütsi jaoks tõeliselt vängeroosat lõnga.Foto NAGI's: 100_6868-2Ma pole oma tütre riiete valikul roosade toonidega just väga helde olnud – seda värvi on meie riidekapis minimaalselt kohatud.
Aga nüüd on lugu selline, et otsustasin jätta kõrvale kõik viisakad ja vähegi maitsekad maheroosad, vaarikaroosad ning vanaroosad toonid ja tegin talle E-ainetest kubiseva roosa kommi värvi mütsi.Ah et miks.
Vaat sellepärast, et võibolla on Ida kunagi kuulus ja annab välja oma elulooraamatu, kus on terve peatükk sellest, kuidas tema ema roosat värvi vihkas ja see tema lapsepõlve ära rikkus ning jumal–teab-kuhu pitseri on jätnud.

Tegelikult sai see müts kootud natuke ka sellepärast, et uus jope on suhteliselt valge ja suusatades võib Ida metsa vahel kaduma minna (mine tea kuhu välja jõuab, kui suusad hästi libisevad). Roosa müts paistab lume taustal kaugele silma.


Mütsi ees on mustast sädelevast vildist täht ja taga on pisike sädelev klaasist täht. Ja muidugi vooder – mu arm.


Foto NAGI's: 100_6863-1 Foto NAGI's: 100_6870-1Kuna sai oldud juba roosal lainel, siis valmis ka sigalahe krae:Foto NAGI's: 100_6862-1


kirjutas Marmelaad @ 17:08 - Link - kommentaarid (23)
467397 visitors