Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
14 Oktoober 2012
PESU PESU...


tegelikult on eesti keeles veel neid naljakaid sõnaühendeid, millest esimene on nimisõna ja teine tegusõna.
...samamoodi võib minu kudumi kohta öelda kudu kudu . Pärast räägin miks.
Teatud rõivaesemed vajaksid tegelikult paremaid definitsioone: näiteks kuidas te nimetate t-särgi materjalist aga pikkade varrukatega ( asja?), sest topp on ilma varrukateta, t-särk omab lühikesi varrukaid, aga sealt edasi....
Kõrge kaelus on ju juba polo.
Siit veel edasi minnes küsin, et mida mina teie arvates kudusin? Vest ta ei ole, sest tal on varrukad, sõna pluus eeldab siiski minu arust tekstiili kohalolekut, aga d˛emper tähendaks juba pikkade varrukate olemasolu. Seega ma ei teagi päris täpselt mida ma tegin.Foto NAGI's: 100_6787-2Tegelikult polegi see vast nii oluline mida millekski nimetatakse, sest ega me teda kapist nimepidi välja kutsu, ikka riiulilt võtame ja no kui mõnel asjal pole nime - siis olgu. Võib ju riideid ka värvi järgi lahterdada.

Kudusin Rowani kid classic lõngast vesti ?. Väga mõnus lõng (päritolu riiul : Käsitööjaam), hoiab hästi vormi, on ilus ja sobib peaaegu kõigega (muidugi minu garderoobis).

See pilt asendab nüüd seda pilti, kui see sinine asi oleks mul seljas.Foto NAGI's: 100_6789Sobib kõigega – aga kas ikka sobib, kui tal on külje peal latakas. Näiteks selline.Foto NAGI's: 100_6776Need on minu käed, mis koovad – niiet ongi : kudu kudu.Foto NAGI's: 100_6768-1 Foto NAGI's: 100_6765Kui see kudumise tikand on seal sinise asja peal, siis ei saaks ma enam kanda vööd, ega panna rinda prossi, ega kaela pärleid jne. sest kõik ülejäänu läheks juba pillamiseks.
Konsulteerisin hommikul Kudukonsiiliumi liikmete (Sokikese ja Polkovnikuga) ja konsiilium soovitas teha latakas teisaldatavaks. Et kui tahan, siis kannan seda, aga kui ei taha – saab kiirelt eemaldada.
Siis teppisingi kuduvad käed traagelpistetega sinise asja külge ja ühe niiditõmbega saab temast ka lahti.


Foto NAGI's: 100_6796-2
ja teiseltpoolt on ta ilusasti vooderdatud...
Foto NAGI's: 100_6777ps. see ei ole ka tuunika, sest tagumikku ta ei kata ).
pp.s. pildid seinal on ju ka teisaldatavad.


pp.ss mul on suur kiusatus panna siia üles veel pildid viimastest vaarikatest, mis meil mamma aiast korjatud on (kahe saagiga sort).
Foto NAGI's: 100_6746kirjutas Marmelaad @ 15:21 - Link - kommentaarid (16)
467395 visitors