Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
14 Oktoober 2009
SÜGISEGA LEPPIMINE.

Täna mõtlesin valmis 2 mõtet.
Esiteks. Sügisega on võimalik siiski leppida. Kui poleks seda aastaaega, ei saaks ka mütside- sallidega edvistada ja sellest oleks tuline kahju.
Ida barett täienes võlunööbiga – taustaks hooletult elegantne siidilill. Kindlasti tuleb sellise nööbiga enne ette õmblemist teha mõned tähtsad rituaalid, et võluvägi selles kestaks ja toimiks. Teate ju ise: nelja-tee-rist, kivi, pilv, tuvi, kratt jne. Plaanin endalegi mõne mantli ette õmmelda. Võibolla ostan luua ka.

Foto NAGI's: 100_2658-1


Ja nüüd on Ida sügisene komplekt koos


Foto NAGI's: 100_2662-1Teine mõte (mis ei haaku ülaloleva jutuga ja on pisut meelevaldne) on selline. Millegipärast arvame, et metsloomad on metsikud, arad ja pelglikud. Võtame jänese. Armas ja kena loomake. Teda metsas kohates, lidub eest ära. Ei lase silitada ega kõrvatagant kudistada. Kas see on argus?
Aga. Kui mina kõnnin mööda tänavat ja keegi võõras (kohe täidsa võõras) jalutab mulle vastu ja vaatab – oh, kui armas Marmelaad, tahaks teda silitada. Ma ju jooksen ka minema. Kas ma olen metsik, arg ja pelglik?


P.s. Mõnel päeval mõtlen rohkem mõtteid. Täna oli kidur päev.
kirjutas Marmelaad @ 12:07 - Link - kommentaarid (25)
03 Oktoober 2009
VARAJANE JÕULUEIT.

Vastukaaluks maskuliinsetele jõulutegelastele – poisspäkapikkudele ja jõuluvanale, sai ühe lasteajakirja jõulunumbri kaanepildile seekord rohkem naispoolt. Jõulueit ja samast sugupuust plika ka. Pojane päkapikk on ennast ema patsijuppi mähkinud.

Foto NAGI's: 100_2638-1


Naljakas kohe peale suve jõulupilte teha. Samas on õnneks lootust keset jõulutralli sinililli joonistama hakata...


kirjutas Marmelaad @ 15:03 - Link - kommentaarid (16)
01 Oktoober 2009
LEHTEDE LANGEMISE AEGU
SEENTE SIRGUMISE AEGU....


Ma pean ütlema, et mulle sügis ei meeldi. Saan aru, et on vahva kui aastaajad vahelduvad, paraku viimased aastad nad ju märkimisväärselt ei vahetugi. No olgu, maitseasi. Mõistan ka, et kogu aeg ei saa olla kevad. Kuigi võiks ju. Õues ja südames .

Maale oli vaja leheriisumise jopet. Kõikide muude sügistoimetuste jaoks ka. Otsisin mõnusat, samas mitte uut jopet pea kaks aastat (sest inimeses peab kõik ilus olema – ka leheriisumisel). Lõpuks leidsin. Küll mitte vetthülgava, aga see-eest sooja, mõnusa ja rohelise. Velvetist. Pealkirjaga Urban Landscape.
Läksime Polkovnikuga rappa. Sõna otses mõttes. Pildistama.


Foto NAGI's: 100_2560-1


Jopel oli imepisike auguke. Auguke sai enda peale seene.

Foto NAGI's: 100_2592-1

Seened teatavasti üksi ei kasva, karjakaupa on lõbusam. Tegin siis teise seene ka. Oletame, et see on riisikas.


Foto NAGI's: 100_2568-2

Foto NAGI's: 100_2562-1

Varruka peale tegin kollase kaselehe. Sellega on nüüd nii, et Sokike demonstreeris oma blogis algaja autojuhi mütsi, kus otsaees oli roheline vahtraleht. Aga kui autojuht on sõitnud 15 aastat, siis võib ta varrukale panna kollase kaselehe. Oh ja pildistamise ajal puges mulle orav sülle. Ausõna.Foto NAGI's: 100_2585-1


No natuke sai see leht sinna aplitseeritud ka arvestades meie aia nn. Kolme Õde (kolm kõrvutiolevat hiigelkaske), kes suudavad terve aia ulatuses ennast tühjaks pudistada.

Lõpuks sattusin hoogu ja tegin trukkide ümber punased tepingutuurid.

Foto NAGI's: 100_2586-1


Hoidke nüüd alt lehekuhjad!

Piltide autor: Polkovnikkirjutas Marmelaad @ 12:46 - Link - kommentaarid (21)
467621 visitors