Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
04 Mai 2011
ON VÄLJAKUTSEID.....
mida ma pole kunagi teinud.


Näiteks tänane. Õhtu hakul helistas mulle sõbranna ja rääkis pika loo, kuidas tema pojal tuleb juubel ja kuidas ta ostis talle punase kampsuni, mida poeg ammu tahtis ja....(siinkohal pikk jutt pojast, lapselastest ja miniast)....ma ikka ei saanud aru, kas mind kutsutakse juubelile võimis.
Jutu lõpp keeras hoopiski teise suunda. Nimelt nimetatud juubilarist poeg töötab Soomes sellises firmas, mis tegeleb tuulegeneraatorite tehnoloogia, täiustamise ja tootmisega - seega oleks armastava ema soov poja punasele kampsunile tikitud tuulegeneraator peale saada. Ahah! Tore! Jumal tänatud midagi põnevat. Aa ja siis selgus, et rohkem aega ei ole, kui täna õhtul ja paar tundi .


Õnneks olin ma mõned ajad tagasi seda monstrumit joonistanud....


Foto NAGI's: 100_4812-1


Õnneks nõel jooksis.....


Foto NAGI's: 100_4808-1Õnneks kui nõel käib, saab käia ka suu (ja siinkohal mõtlen ma jutustamist)

Õnneks tal vedas, sest ta on üks vähestest, kellele ma hetkegi mõtlemata vastu tulen ja sellise eksperimendi ette võtan.

Õnneks on sellel vahval poisil selline tubli ema. Igatahes Palju õnne talle


Foto NAGI's: 100_4811-2


Õnneks saan ma näidata ka pilti, kus see kampsun seljas on. Ärge arvake, et pojal tissid on, kampsun on tema ema seljas. Ta oli nõus peale tikandi valmimist tegema minu jaoks kõike - seega palusin tal selle selga ajada...


Foto NAGI's: 100_4816-1


Õnneks sain ma nüüd teha ühe postituse (muidu arvatakse, et olen käsitöömaailmast lahkunud), sest hetkel on lõpetamisel üks teine töö, mis nõuab kogu minu armastuse ja tähelepanu .

Kahjuks....on väga hiline õhtu ja kunstvalgus. Kuna sõbranna putkas kiirelt kodu poole ja mul puudub valgel ajal pildistamise võimalus, siis olgu needki vähemalt siin arhiivis.

Huvitav, mis järgmiseks.....sisepõlemismootor?
kirjutas Marmelaad @ 19:44 - Link - kommentaarid (22)
468533 visitors