Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
23 Detsember 2012
24.ndaks 24.ndal tunnil...

ehk kingitus, mis valmis viimasel minutil.

Kõik kingid on tegelikult ammu pakitud ja libisevad õigeks ajaks kuuse alla.
Aga Ida kingitusele (uuele käekotile) olin endale, (ja ka mõnedele usaldusisikutele) lubanud ühe vidina ise juurde teha (ripatsi moodi asja). Nagu ikka - tegemine venis ja mitte sellepärast, et aega polnud, vaid lihtsalt...


Foto NAGI's: 100_6968Vahepealses etapis mulle miski enam ei meeldinud ja polnud üldse kindel, kas kingitus valmibki. Täna hommikul mõtlesin, et teen vähemalt lõpuni, ju siis paistab.
Valmis tegemine pole sugugi lihtne, kui tulevane omanik kogu aeg köögi vahet sõelub (kus sina parasjagu tikid), hoidsin igaksjuhuks ühe suvalise riidelapi parajal kaugusel, et saaksin sellega hämada.
See asi, mis õnneks valmis sai, on Väike Öökull. See lind on viimasel ajal Ida lemmik olnud.


Foto NAGI's: 100_6974-1Vanaema kingitud rahakotiga tahtis ta sünnipäeva aegu magama minna. Ja mitte sellepärast, et hiigelsumma kaisus imelisi unenägusid näha, vaid hoopis öökullide pärast, mis rahakoti peal istusid(vad).

No ma ei tea – selline ta tuli. Eks siis homme paistab – kas minnakse käekotiga (ja minu öökulliga) õhtul voodisse või mitte.Foto NAGI's: 100_6977-1Loomulikult huvitab ju kõiki, milline on Väikese Öökulli tagumine külg . Ei ole seal midagi olulist - lihtsalt väike sabajupp, nagu ühel noorukesel öökullipojal olema peab.Foto NAGI's: 100_6978-1Sellise, veidi ebasündsa pildiga ma oma selleaastased postitused ilmselt lõpetangi (kui just ei tule mingit hullu loomingulist puhangut) .


Seega...
Häid Jõule!
Head Uut Aastat!kirjutas Marmelaad @ 22:30 - Link - kommentaarid (21)
17 Detsember 2012
Käsitöises mõttes oli see aasta
MERINE AASTA.Padjad, sallid, mütsid (tegelikult peaks ainsuses kirjutama) ja palju muid vidinaid läbis päästerõnga punane- ja meremehe sinine triip.
Uskumatu.Tegelikult ma kardan merd.Foto NAGI's: 100_6533-1 Foto NAGI's: 100_6717
Foto NAGI's: 100_6029-3 Foto NAGI's: 100_6895
Sõidaks siis sama ree peal edasi ja näitaks ära ka „Molutamise Salli“. Salli kudusin samast udupeenest lõngast, millega oli kootud ka Udupeen Müts. Selle kudumine võimaldas teeselda millegi tegemist midagi erilist tegemata. Vahetasin värve ja üritasin lõngajäägid ära kasutada. No peaaegu.Foto NAGI's: 100_6954-1

Veel üks „tõeline tegu“ oli lapse käest puust nukkude ärakorjamine ja siis ise nende salaja üle värvimine. Seda värvimist oli vaja selleks, et mitte teha jõulukaarte ja muud vajalikku, mida normaalsed inimesed jõulude aegu ikka teevad.Foto NAGI's: 100_6948-1

Vineerist külmkapi magnetnukud on ostetud Mardilaadalt.


Foto NAGI's: 100_6951-1

Nemad sõidavad maakottu halli külmkapi peale.Ja siis veel üks merine krae, mis kohe kindlasti ei platseeru mantli peal (aga oli hea pildistada), vaid hoopis suve-mere-kleidi peal.


Foto NAGI's: 100_6957Nagu näha, siit blogist midagi jõulust ei leia ja kui ma nüüd päris ausalt kõik ära räägin, siis näiteks täna arutasime emaga hoopis seda, milliseid seemneid on vaja veebruaris ostma hakata (ma tahaks praegu Amanda nägu näha, kui ta neid ridu loeb )
kirjutas Marmelaad @ 14:59 - Link - kommentaarid (10)
467621 visitors