Marmelaad
Marmelaad
vardad nr.2, nr.3, nr.5 - need on mu sõbrad
18 Aprill 2012
APRILL ON hoopis MAI..

..nii väitis üks ilmaennustaja, kes oma „prognoosis“ teadis aprilli tulevat mai soojusega ja mai vastupidi, aprilli moodi jahedapoolse ilmaga. Ma nüüd päriselt ei kujutagi ette, mis meil maikuus siis alla sajab. Austraalias ( vist?) pandi üks mees vale ennustuse eest „kinnimajja“ istuma.

Täna tulid luiged. Parves. Ma tean, et sügisel on ütlemine: luiged lähevad – lumi taga. Paraku pole see neil tagant ära kadunudki, nüüd nad tulidki koos „lumi taga“ ilmaga tagasi.
Aga jahe kevad on muidu tore (ilma lumeta!), sest siis ta kestab pikalt ning kõik see sinilill ja lehepung püsib mõnusas staadiumis.

Vaatasin aknast lumesadu ja joonistasin pilte.
Ilmast. Äikesest, vikerkaarest ja päikeset – mis loodetavasti suvel ikka tulevad.
Siis tuli pilve tagant natuke päikest välja, täpselt nagu siin pildil – varjude vahelt piilumas.


Foto NAGI's: 100_5924Ma kordan siin ka hoiatust ja palvet, mida televiisoris on korduvalt öeldud: ärge palun sõitke konnadest üle – nii kiire ju ka ei ole. Võibolla on mõni neist koguni prints (see konnamusutamise värk, eksole) .Foto NAGI's: 100_5919Augustikuus soovitame me lastel matkama minna. Me= mina ja "Mesimumm".
Mida teie oma matkakotti pakite?
Minu arust on näiteks SEE üks tähtis asi:


Foto NAGI's: 100_5918Matkates juhtub igasugu asju. Eriti õhtuti. Eriti kuuvalgel.Foto NAGI's: 100_5917Mul on nüüd septembrini kõik tööd tehtud.
Homme hakkan kuduma ja mängima.
kirjutas Marmelaad @ 18:37 - Link - kommentaarid (12)
468535 visitors