Idee saab teoks
840520 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
Jaanuar 2012
Minu nupuke...
01 Jaanuar 2012
UUE AASTA AEG

Head ja ajarohket uut aastat!


Foto:http://www.spicytec.com

Kuidagi ÄKKI sai vana aasta otsa.

Ehk see äkiline otsasaamine tuli sellest, et pidevalt jagasin nagu ihnur oma päeva tükikesteks ja raasukesteks, liitsin kokku ja korrutasin läbi, aga ikkagi ei jätkunud ega jätkunud piisavalt aega oma tegemisteks ja toimetamisteks. See piinas ja segas nagu liiv kinga sees kiire jooksu ajal...
Uuel aastal soovin AJAGA oma suhted luua. Püüan lähtuda sellest, et minu käsutuses on kogu iseenda aeg. Ja aeg on just see, mida ma temast teen. Kui ma otsustan tormata, siis ka aeg kiireneb ning mul ei jätku teda. Kui ma otsustan uskuda, et mul on alati piisavalt aega oma asjade toimetamiseks, ehk siis aja kulg aeglustub ning ma saan korda saata kõik, mida plaaninud olen.

Kuidagi ruttu möödus ka minu järjekordne isetegija aasta. Juba kolmas. Aasta, mil tehtud sai üksjagu ja paralalt, samas ootele jäi nii mõnigi poolelijäänud ja ideetasandil olev töö.
Siiski, olen rahul. Olen taas aastajagu kogemuste ja uute oskuste võrra rikkam. Siinkohal tahan läinudaasta tegemiste seast esile tuua kaks palju põnevust pakkunud ja äramärkimist väärivat tegu (iseenda meelest nimetaks neid suurustavalt lausa aasta tipptegudeks): seentega lõnga värvimine ja seebikivist seepide valmistamine.


Ka traditsioone peab jätkama...
Oma blogi 3. aastapäeva puhul keerleb tänasest kuni kolmekuningapäevani taas sünnipäevaloos. Loosi läheb karbitäis miniseepe.Kes soovib loosirattas keerelda, andke aga kommetnaarides märku, palun!

Siiski veel - millised suhted on teil oma AJAGA?

KAUNIST KULGEMIST UUE AASTA AJAS!
le_.li
le_.li postitas 16:57 - Link - kommentaarid (66)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan