Idee saab teoks
812079 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
November 2010
Minu nupuke...
28 November 2010
JÕULUAEG
Heategevus

Mulle toodi alus, keraamiline. Sellele sooviti jõuluseadet, lillades toonides.
Asi see siis teha on, mõtlesin ma. Aga võta näpust, problemaatiliseks osutus tillukeste lillade kuulikeste hankimine. Minu mäletamist mööda olid eelnevate aastate kaupluseletid üle kujhatud lilladest jõuluasjadest, nüüd otsi neid tikutulega taga... No mida pole, seda pole – leppisin sellega... ja valasin topsikestesse lillad küünlad juba valmis... Kuid siiski-siiski, ikka leidub mõnes poeketis hetkel hädavajalikku kaupa.Et seade müstiliselt ja pealetükkivalt lilla ei oleks, valisin teiseks põhivärviks valge. Lilla on kaunis koos valge värviga. Puhas valge justkui raamistab ja tõstab lillat esile, lubab sel särada ja võimutseda kogu oma ilus. Karget olekut pehmendab soe pruun ja roheline.Seadel on praktiline väärtus ka: siia võib riburada ritta panna näiteks komme ja küünlaid või palju muud.Ilusat jõuluaega!

*********************************************************************

Jõuluaeg ja heategevus käivad ikka käsikäes, seega veelkord heategevusest ehk
heategevusliku projekti kokkuvõte. Pea paar kuud on möödas, kui Tartu Lastekliiniku vastsündinute osakonnale sai üle antud hea hulk beebitarbeid:
4 tekki, 8 kampsunit, 22 mütsi ja 48 paari papusid.Emotsionaalsed hetked, mis ei unune:

Anna, Helle H., Helle V., Kadri K., Kadri L., Kaia, Kaili, Kaja, Kata, Katrin, Kersti, Kätlin, Mari-Liis, Marju, Pille, Reet, Riina, Riste, Rutt, Tiina ja Urve, suur-suur aitäh!
le_.li postitas 19:00 - Link - kommentaarid (13)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan