Idee saab teoks
767159 korda vaadatud
Projektid, milles osalen/ osalesin...
Arhiiv...
Viimased postitused
Jaanuar 2010
Minu nupuke...
01 Jaanuar 2010
MINU ESIMENE
aasta „Isetegijate“ seltsis


Minu blogil on täna sünnipäev.
Aasta tagasi oma esimesse postitusse kirjutasin järgmise mõttetera: “Ainus, mis tõeliselt rahuldust pakub, on kogu aeg sisemiselt kasvada, muutudes õiglasemaks, usutavamaks, heldemaks, lihtsamaks, lahkemaks, naiselikumaks, elavamaks... Ja seda saame me kõik teha, tehes iga päev oma päevatööd nii hästi, kui suudame.“ (J.F.Clarke).

Kui mina oma teekonda siin, isetegijates, alustasin, ei osanud ma arvatagi, kui põnevaks, kasuklikuks ja heaks see teekond võib kujuneda. Kui palju rikkalikku ja imetabast olen ma siit saanud! Siin sünnib midagi, mida ma ette ei oska kujutada, siin on alati midagi õppida. Olen valjuhäälselt rõõmustanud ja südamest ahhetanud. Olen teinud vaimselt enda elus ruumi kõige pakutava ning kauni jaoks. Siit olen leidnud uusi toredaid tuttavaid.

Ja nüüd ma hingan korra – või ka seitse korda - sügavalt sisse ning jätkan reipalt teekonda teie seltsis. Olen alati hingega kõige juures ning kindlasti leian siit sellelgi aastal hulganisti imepäraseid kogemusi ja nauditavaid elamusi.

Omalt poolt soovin ma tänada teid kõiki heade soovide, tunnustuse ja tähelepanu eest. Aitäh!

NB! Ma pole veel lõpetanud!!! Tsiteerin taas klassikuid: „Mida sa enda tarvis hoiad, selle kaotad, mida sa aga ära annad, selle hoiad endale.“ (Alex Munhte).
Tänutäheks on mul omalt poolt ära anda pisike kingitus:

Kõik, kes soovivad loosimisel (01.01-10.01.2010) osaleda, andke kommentaaris märku. Mitte-isetegijatel palun lisada oma meiliaadress. Võitja selgub 10.jaanuaril.Head uut aastat soovides ja teie terviseks klaasi tõstes
le_.li

le_.li postitas 17:14 - Link - kommentaarid (96)
Pulloverist leiab nii mõndagi...
Tasub vaadata...
Maireh

Kastan